Kėdainių kultūros centras vykdė Kultūros projektą „Kūrybiškumo ugdymo išraiškos“, kurio tikslas – didinti darbingo amžiaus Kėdainių krašto gyventojų kūrybiškumą, skatinti jų saviraišką, organizuojant vizualiojo meno edukacijas. Spalio–lapkričio mėn. įvyko 8 edukacijos, kuriose dalyvavo 170 žmonių.     

Projekto dalyviai sužinojo kas yra monotipija (vadovė Aušra Žemaitienė), piešė ant stiklo tušu ir spalvomis (vadovė Aušra Žemaitienė), vėlė iš vilnos (vadovė Jadvyga Ambraškienė), tapė ant drobės (vadovės Leokadija Mockienė, Marija Burneikienė ir Aušra Žemaitienė), piešė fraktalus ir spalvino, o baigtus darbus aprašė ir pristatė (vadovė Aušra Žemaitienė), susipažino su koliažo technika (vadovė Daiva Nurdinova).
Projekto dalyviai išlaisvino arba atrado savo kūrybinius gebėjimus, patyrė kūrybos džiaugsmą, susipažino su įvairiomis vizualiojo meno technikomis ir turėjo galimybę saviraiškai bei prasmingam bendravimui. Nuoširdžiai džiaugėsi padarytais kūrybiniais darbais, dalijosi nuotraukomis Facebook paskyroje.
Projekto rezultatų aptarimo renginyje, atrinkus geriausius darbus ir nufotografavus virtualiai parodai „Išraiškos“,  visi darbai buvo padovanoti autoriams.

Projekto vadovė – direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Genovaitė Gustytė
Projektą finansavo Kėdainių rajono savivaldybės administracija

ptr

Picture 1 of 52

 

  

    Kėdainių kultūros centras