Renginių ciklas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui „Vienintelė LIETUVA“
Liaudiškos muzikos vakaras – Kalnaberžės skyriuje, vasario 15 d.;
I
nstrumentinės muzikos vakaras – Labūnavos skyriuje, vasario 17 d.;
Esam tavo vaikai (vakaras jaunimui) – Pelėdnagių skyriuje, vasario 15 d.;
Tau, Lietuva (koncertas) – Nociūnų skyriuje, vasario 15 d.;
Užeikit, sveteliai (vakaronė) – Tiskūnų skyriuje, vasario 15 d.;
VOLUNGĖ Lietuvai – Vilainių skyriuje, vasario 9 d.;
Ansamblių vakaras „Dainuojam Lietuvai“– Lančiūnavoje, Vilainių skyrius, vasario 15 d.;

Šventinis koncertas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui – Surviliškio skyriuje, vasario 16 d.;
Atminimo lentos  „Lietuvai iš visos širdies“ 1919-1920 m. nepriklausomybės kovų Surviliškio valsčiaus savanoriams  atidengimas – Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje, vasario 16 d.;

Vilainių seniūnijos renginių ciklas „Myliu kraštą, kuriame gyvenu“
Vilainių skyriuje – vasario 14 d.;
Aristavoje – vasario 15 d.;
Tiskūnų skyriuje – kovo 9 d.;
Aristavoje – gegužės 11 d.;
Šventybrastyje  – birželio mėn.;
Lančiūnavoje  – rugpjūčio 14 d.;

Šventinis bėgimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui – Nociūnų skyriuje, kovo 9 d.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo minėjimas
Kėdainių rajono vaikų ir jaunimo mėgėjų meno kolektyvų koncertas „Didžiuojuos, gimęs Lietuvoj“
 – Kėdainių arenoje (Kėdainių kultūros centre), kovo 11 d.;

Kėdainių rajono dainų ir šokių šventė „Kokia nuostabi, Lietuva esi!“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui – Kėdainių Arenoje, birželio 9 d.;

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena
Tradicinė šventė „Vasara žolynų žieduose“– Vilainių skyriuje, liepos 5 d.;
„Tautiškos giesmės“ giedojimas kartu su viso pasaulio lietuviais – Didžiosios rinkos a., liepos 6 d.;
Folkloro, liaudiškos muzikos ir amatų šventė „Po vasaros dangum“ – ant Bakainių piliakalnio, Surviliškio sen., liepos 6 d.

Projektas „Šimtmečio vaikai“ (finalas) – Kėdainių kultūros centre, lapkričio 23 d. 

Lietuvos Vyriausybės padėka už laiką skirtą Lietuvai

Kėdainių kultūros centras gavęs kvietimą iš Valstybės atkūrimo šimtmečio projekto dovanoti „Šimtmečio dovanas“ ir jas  registruoti, taip  ir padarė. 2017 metais  Kėdainių mieste ir  Vilainių, Surviliškio, Pelėdnagių seniūnijose buvo surengta daugybė renginių,  skatinančių bendruomenės  pilietiškumą ir bendruomeniškumą, stiprinant socialinius ryšius. Buvo surengta eilė teminių renginių, skirtų tautinio kostiumo ir piliakalnių metams, , edukacinių užsiėmimų, akcijų, bendruomenių švenčių. Įgyvendinant šias veiklas, kultūros darbuotojai įtraukė saviveiklininkus,  moksleivius, kaimo bendruomenes, o dažnai ir savo šeimos narius. Visa tai neliko nepastebėta –  sulaukėme padėkos laiško ir kvietimo iš  Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos, deleguoti atstovus, kultūros darbuotojus,  gruodžio 5 d. dalyvauti bendroje šventėje. Jos metu visus sveikino projekto „Šimtmečio dovanos“ globėjas LR ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Įstaigoms ir organizacijoms Lietuvos respublikos Vyriausybė padovanojo trispalves vėliavas, dalyviams –  Lietuvos 100-čio ženklelius.
Vyko Jurgos Šeduikytės koncertas, savo patirtimi  dalinosi Giedrius Savickas, o desertais vaišino „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda.

Prizas – kelionė į Estiją

2017 m. vasaros pradžioje Švietimo ir mokslo ministerija ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras pakvietė švietimo ir kultūros įstaigas įsitraukti į iniciatyvą „Atverk duris vasarai“. Ši iniciatyva yra Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis. Į šią iniciatyvą įsijungė 320 įstaigų iš visos Lietuvos. Kėdainių kultūros centras taip pat.

Metų gale, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras išrinko 40 įstaigų, vykdžiusių brandaus turinio programas,  tame tarpe ir Kėdainių kultūros centro programą „Teatrinė vasaros stovykla“, kuri pripažinta viena iš geriausių. Jos autorė bei vykdytoja Genovaitei Šaučiūnienė apdovanota prizu – kelione į Estiją. Gruodžio 2-3 dienomis, kartu su visais programos „Atverk duris vasarai“ laureatais Genovaitei Šaučiūnienė dalyvavo išvykoje.

Aplankė Ledynmečio centrą. Nuvykus į Tartu miestą aplankė didžiausią Baltijos šalyse mokslo populiarinimo centrą AHHAA, vėliau turėjo ekskursija po Tartu senamiestį: aplankyta Rotušės aikštė, Šv. Jono bažnyčia, Tomemegi kalva su „Toravere“ observatorija, Domo katedros griuvėsiai. Taline aplankė Hidrolėktuvų uosto muziejų, kuris šiuo metu yra vienas populiariausių Baltijos šalyse. Apžvalginėje ekskursijoje po Talino senamiestį prizininkai aplankė Jūreivystės muziejų, Tompea pilį, apžvalgos aikštelės, „Trumpoji koja“, miesto rotušę, „Bandelių“ skersgatvį, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatus, aplankytas ir „Storosios Margaritos bokštas“.

Kėdainių kultūros centro informacija