Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklis „Tikroji Pelenės istorija“

Renginio pradžia:
2019 kovo 15 d. 11:00
Bilieto kaina:
3,5 Eur
Trukmė:
50 min.
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centras
Renginio adresas:
Basanavičiaus g. 24, Kėdainiai

Aprašymas

Bilietus galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį.
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Pagal Šarlio Pero, Brolių Grimų ir Eugenijaus Švarco kūrinius
(pasaka apie pamestą kurpaitę ir krištolinę laimę), nuo 4 m.

Autorius ir režisierius Olegas Žiugžda
Dailininkė  Giedrė Brazytė
Kompozitorius Pavelas Kondrusevičius
Vaizdo projekcijų autorius Mantas Bardauskas
Pjesę vertė Violeta Šoblinskaitė

Su Mergaite kambarinės uniforma, Pelene, Fėja, Pamote, Pirmąja ir Antrąja seserimis, Princu, viešbučio Patarnautoju ir kitais personažais pasaką žaidžia aktoriai: Mindaugas Černiauskas, Laima Strazdauskienė, Indrė Endriukaitė

Į Kauno lėlių teatrą ketvirtą kartą (1969 m. vaidinimą režisavo teatro įkūrėjas S. Ratkevičius, 1979 m. ir 1993 m. – jo mokinys, režisierius A. Stankevičius) sugrįžo su pasaka apie Pelenę – kuklią, nepelnytai skriaudžiamą ir vaikomą, tačiau tyros širdies mergaitę, atklydusią iš XVII a. prancūzų pasakininko Šarlio Pero, XIX a. vokiečių  pasakų kūrėjų Brolių Grimų ir XX a. rusų prozininko bei dramaturgo Eugenijaus Švarco kūrinių.
Spektaklis „Tikroji Pelenės istorija“ nukels žiūrovus į praėjusio amžiaus pradžią, į prabangų didmiesčio viešbutį, kur nuo ryto iki vakaro pluša Mergaitė kambarinės uniforma. Pavargusi nuo nesibaigiančių darbų ji užsnūsta ir sapne patenka į pasaką – šiuolaikinei publikai artimesnę Pelenės istorijos interpretaciją, nepamirštant akcentuoti kūrinyje užkoduoto moralo ir slypinčios išminties.
Spektaklio kūrėjai kviečia į šmaikščią, spalvingą, dinamišką pasaką, skirtą visai šeimai.