Josvainių kultūros centre, 2018 03 10 - 17:00

Bilieto kaina – 5 Eur

Įsigiję bilietus prašome grąžinti į Kėdainių kultūros centro kasą.

Trukmė: 1 val. 30 min.
Cenzas: N-13

Bilietus galite įsigyti Josvainių kultūros centre, tel.: 8 606 04 166, 8 618 65 404 ir Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. 
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296.

Režisierius: Cezaris Graužinis
Kompozitorė: Ieva Baranauskaitė
Šviesų dailininkas: Rimas Petrauskas
Vaidina: Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Vilma Raubaitė
Groja: Ieva Baranauskaitė (klavišiniai), Mykolas Baranauskas (mušamieji),
Stasys Šalaševičius (saksofonas)

Visi girdėjo apie tokį žmogų Tamošių Bekepurį ir net pamena, kad jį kadaise apdainavo Vytautas Kernagis, tačiau beveik niekas nežino, kas šiam veikėjui nutiko, su kokiomis stichijomis jam teko grumtis…

Naujasis „cezario grupės“ darbas pagal padūkusio autoriaus Kazio Binkio poemą sudomins ne tik teatro ar poezijos, bet ir muzikos mylėtojus. Mat spektaklio garso takelis atliekamas gyvai.

Kūrinyje kalbama apie vedybinio morčiaus apimtus Lietuvos gyventojus ir jų apsuptyje sau vietos ieškantį „netekėjusį“ žmogų Tamošių. Gavęs „lyg jausmą tokį“ gražuolei Onutei, jis siekia jos rankos, tačiau savo koją čia ima kaišioti atkaklioji Elzbieta. Blaškydamasis tarp dviejų džuljetų, mūsų romeo Tamošius nejučia eina pasitikti savo likimo…

Visas peripetijas spektaklio kūrėjai vaizduoja, nepagailėdami humoro bei ironijos tarytum komikse. Vaidinimas kviečia žiūrovus naujomis akimis pažvelgti į spalvingą mūsų tautos charakterį.