Kėdainių kultūros centre, 2018 03 19 - 18:00

Bilieto kaina – 10, 12, 15, 17 Eur

Bilietų galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. 
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Režisierius: Evaldas Jaras

Autorė: Kerol Gryp (Carole Greep)

Dailininkas: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)

Kostiumų dailininkė: Greta Subatavičiūtė

Kompozitorius: Audrius Balsys

Vaidina:

Polas –  Džiugas Siaurusaitis, Jokūbas Bareikis

Laura – Lina Rastokaitė, Toma Vaškevičiūtė

Haris – Eimutis Kvosčiauskas, Julius Žalakevičius

Roberta – Emilija Latėnaitė

Video anonsas:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=AiG7eOkHXpM

https://www.youtube.com/watch?v=9N75ZxpitMI

Reklamos prodiuseris Haris ir jo žmona Roberta keliauja aplankyti savo draugų – ne itin sėkmingo rašytojo Polo ir jo senamadiškos žmonos Lauros. Laukia daug žadantis savaitgalis – gardi vakarienė, vynas ir pokalbiai iki paryčių.

Haris ir Roberta vėluoja. Regis, pasiklydo. Paskambinę draugams ir išsiaiškinę, kuria kryptimi važiuoti, jie pamiršta… o ne!… nuspausti pokalbio išjungimo mygtuką. O tuo metu Polas ir Laura susėda ant sofos ir… įsijungia garsiakalbį. Gal ir gėdinga klausytis svetimų pokalbių, bet be galo įdomu!

Deja, iš Hario ir Robertos lūpų jie išgirsta visai ką kita, nei tikėjosi… Pasirodo, draugai neturi nė menkiausio noro praleisti visą savaitgalį kaimo troboje su nevykėliais. Laura sužino, kad draugų akyse atrodo kaip baidyklė, šoka kaip karvė, o Polas nesugeba parašyti nieko vertinga, uždirbti pinigų ir pradėti gyventi geriau…

Polas ir Laura ima svarstyti, ką daryti toliau. Atšaukti vakarienę? Prisipažinti, kad girdėjo visą siaubingą pokalbį? O gal nutylėti ir vėliau atvykusiems draugams užkurti pirtį?

Tegul tikra komedija prasideda!

P.S. Išėję iš salės būtinai patikrinkite savo telefoną. Ar baigę pokalbį tikrai padėjote ragelį?