Kėdainių kultūros centre, 2018 05 08 - 17:30

Bilieto kaina – 3 Eur

Trukmė: 1 val. 25 min.

Bilietų galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. 
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Pasiruoškite nuotaikingiausiai kelionei laike – „Burbuliai“ atrieda, atidunda!

Video anonsas:

https://www.youtube.com/watch?v=EBeX-bF0UF4

Naujajame filme visų mylimiems Burbulių šalies gyventojams tenka keliauti po svarbias istorines epochas laiku. Ir viskas dėl to, jog zuikis Krošas užsinorėjo suorganizuoti savo bičiuliui lokiukui Bariui iš tiesų neužmirštamą gimtadienį. Tam reikalui jis pasamdė paslaptingą agentūrą „Dežavu“, kuri specializuojasi neįprastose kelionėse laiku.

Tačiau per savo karštakošiškumą jis nesilaikė sutartyje nurodytų sąlygų ir… pasekmės tampa nekontroliuojamos. Bičiuliai atsiduria skirtingose laiko juostose. Neturėdamas kitos išeities, Krošas pasiryžta pats nukeliauti pas kiekvieną iš savo draugų ir pargabenti juos namo. Keliaudamas laiku jis susipažįsta su vis nauja savaip įspūdinga istorine epocha.

Geros nuotaikos, smagių juokelių ir puikių nuotykių kupinas animacinis filmas privers iš širdies kvatoti ne tik mažiausius kino teatrų lankytojus, bet ir juos lydinčius suaugusius.