Kėdainių kultūros centre, 2018 06 27 - 12:00

Birželio 27 d. Kėdainių kultūros centro vaikų popchorai PERLIUKAI ir SKAMBANTIS PERLIUKAS sukvies visus vaikučius į jau tradicija tapusią šventę vaikams „Šėlkim, vasara, kartu su vaikų popchoru PERLIUKAI“. Tai muzikinis, linksmas koncertas, kurio metu kolektyvai PERLIUKAI ir SKAMBANTIS PERLIUKAS pristatys 2017/2018 metų paruoštą koncertinę programą. Šios šventės metu, tradiciškai už konkursinius laimėjimus, pasiekimus bei aktyvų dalyvavimą kolektyvo veikloje bus pagerbti ir padėkos raštais bei nominacijomis apdovanoti  kolektyvų dalyviai.

Šiais metais, vadovės Daivos Makutienės iniciatyva, be kolektyvų dalyvių apdovanojimų nominacijomis bus pagerbti ir dalyvių tėveliai. Nominacijos už atsidavimą ir supratimą, palaikymą visų konkursų metu, gerą nuotaiką repeticijų metu, už nuolatinę pagalbą rengiant koncertus Kėdainiuose.

Laukiame šiame renginyje visų birželio 27 d. 12 val. prie Kėdainių kultūros centro.  Ypatingai laukiame tų, kurie svajoja apie dainavimą, nori būti darnaus kolektyvo dalimi bei aktyviai leisti laisvalaikį.

Turėsi galimybę nuo rugsėjo 1 d. tapti vaikų popchoro PERLIUKAI nariu. MES TAVĘS LABAI LAUKIAME!