Kėdainių kultūros centre, 2017 11 15 - 18:00

Bilieto kaina – 9 Eur, 10 Eur ir 11 Eur

Bilietų galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296!

Kėdainių kultūros centre lapkričio 15 d. 18 val. jūsų lauks humoristinis muzikinis šou „Linksmybių mugė”.

Ilgais šaltais vakarais, kai pabosta pilka kasdienybė, kiekvienam ne pro šalį būtų pakeisti aplinką ir iš širdies pasilinksminti! Trys Lietuvoje gerai žinomi žmonės, teatro ir televizijos žvaigždės – Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis ir populiarusis muzikos kūrėjas ir atlikėjas STANO – sukūrė naują humoristinį muzikinį šou „Linksmybių mugė”. Tai dainų ir juoko iki ašarų „fiesta“, kurioje atpažįstami gražiausi lietuviški kūriniai ir aukšto lygio šmaikščios improvizacijos, efektingos parodijos, kur atlikėjai pasirodys netikėtuose amplua. Neįprastą reginį scenoje lydės nepaprastai gera nuotaika, nes atlikėjai taip „užveda“ publiką: žiūrovai negali ramiai išsėdėti savo vietose ir kartu su atlikėjais šėlsta pasirodymo metu.

Tikimės, kad šis renginys paliks gražius prisiminimus apie nuostabiai praleistą laiką kartu. Gerą nuotaiką jums garantuojame!