Kėdainių kultūros centre, 2017 10 25 - 18:00

Bilietų kainos – 8 Eur ir 12 Eur

Bilietų galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Kultinis „TĖTIS“, iki ašarų juokinęs sausakimšas sales Lietuvoje, sugrįžta! Stulbinamos sėkmės sulaukęs projektas su Ramūnu Rudoku pristato monospektaklio tęsinį „TĖTIS 2“. Šmaikščios ir labai atviros įžvalgos apie amžinas kartų kovas bei šeimynines peripetijas – ilgai laukta premjera neabejotinai sužavės publiką spalio 25 d. 18 val. Kėdainių kultūros centre!

Jeigu pirmosios spektaklio dalies siužetas sukosi apie mažylio auginimo ypatumus ir „pradedančiųjų“ tėvų atradimus, tai „Tėtis 2“ suteiks progą įsitikinti, kad tėvystės iššūkiai nesibaigia vaikams palikus šeimos lizdą. Būna, kad vaikai į savo saugų užutekį sugrįžta. Būna, kad užstringa jame (o tiksliau – tėvams ant sprando) ilgam, net labai ilgam… O tada – sudie, 18 metų laukta svajone, pagaliau pagyventi sau. SOS!

Komedijos žanro virtuozas Ramūnas Rudokas, kurio suvaidintas tėtis kėlė tikras ovacijų audras ne vienerius metus, spektaklio tęsinyje „Tėtis 2“ įkūnija jau brandos sulaukusį personažą, tačiau tragikomiškų siužeto posūkių jo pasakojamoje istorijoje – nė kiek ne mažiau. Prisimindamas sūnaus vaikystės išdaigas šiandien jis sprendžia jau visiškai kitokio „kalibro“ dilemas: kaip iškrapštyti savo atžalą iš namų ir paversti jį normaliai funkcionuojančia visuomenės „ląstele“ – su padoriu darbu ir mergina greta.

Išradinga komedija provokuoja spektaklį jau spėjusiu išgarsinti juoduoju humoru, bet tuo pačiu išsiskiria labai pozityviu požiūriu į tėvystę ir kartų konfliktuose visuomet randa optimizmo grūdą. Tad spektaklis padės tėčiams geriau suprasti save, mamoms – savo vyrus, o suaugusiems vaikams – užsispyrėlius tėčius.

Renginio trukmė – 1.20 val.

Pertraukos nėra

N-12 vaikai nemokamai neįleidžiami