Kėdainių kultūros centre, 2017 11 08 - 18:00

Bilietų kainos – 10 Eur ir 12 Eur

Bilietų galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Lapkričio 8 d. 18 val. Ovidijus Vyšniauskas kvies į vakarą „Išdalinau“ Kėdainių kultūros centre.

„…patikėkit, jau daug ir įvairių koncertų esam matę, bet tokio šilto publikos sutikimo kaip Ovidijaus Vyšniausko koncertuose dar neteko matyti“ – kalbėjo žiūrovai po Ovidijaus Vyšniausko pasirodymų arenose jo jubiliejinių koncertų metu.

Taip, žmonės iš tiesų Ovidijaus Vyšniausko buvo išsiilgę. Juk tai kompozitorius, kuris sukūrė „Išdalinau“, „Žvaigždė rūke“, „Saulė leidžias“, „Nidai“, „Mamai“ ir daugelį daugelį dainų, kurias atlieka gausus būrys Lietuvos atlikėjų. Šios dainos skamba ne tik repertuaruose, bet ir žmonių sueigose, tarsi kokios lietuvių liaudies dainos.

Na, o jeigu Ovidijus Vyšniauskas imasi kokios dainos ne kaip kūrėjas, o kaip atlikėjas – tai daina suskamba taip, kad jau jos po to niekam neverta atlikti, nes geriau nepavyks! Tokia, pavyzdžiui yra „Mažyte mano“.

Bet gal svarbiausia net ne tai. Svarbiausia, kad Ovidijus pats yra „grynuolis“. Kaip žmonės pasakytų: „tikras pinigas“.

Jis scenoje neapsimetinėja. Yra nuoširdus. Ką kalba – viskas tikra, ką dainuoja – viskas nuoširdu.

„IŠDALINAU“ – taip ir vadinasi Ovidijaus Vyšniausko programa, su kuria jis nori VISUS jus aplankyti.