Kėdainių kultūros centras, 2018 02 14 - 15:00

Paskaita skirta 13-18 metų jaunimui. NEMOKAMA

Prašome registruotis iki vasario 10 d. tel. 8 612 65321, el. paštu kkcpavaduotoja@gmail.com

A. de Sant Egziuperi yra pasakęs: „Žmogus tampa amžinai atsakingas už tą, kurį prisijaukina“, o Juoda Avis kelia klausimą – kiek metų yra „amžinai“ šiandien?

 „Ką daryti, jeigu žmogus man nusibodo ir šalia atsirado įdomesnių gyvenimo pakeleivių?“ –  išgirstame klausimą ir supratingai nusišypsome.  Žmogus nėra iki galo pažinus, todėl vietoj to, kad vieną pakeisti kitu, Juoda Avis nori mokyti pažinimo, kaip nesibaigiančio ir smalsumą keliančio proceso. Kiekvieną dieną galima atrasti kažką naujo net ten, kur viskas jau ir taip žinoma. Tik viena svarbi detalė amžino pažinimo procese – kiekvienas žmogus turi bandyti suprasti ne tik artimą, bet visų pirma save. Neturint savęs, joks santykis nebus pilnavertis ir tikras.

Vieno žmogaus santykis su kitu žmogumi yra brangiausia, kas egzistuoja šiame pasaulyje, tik kaip prisiminti, kad ryšys, kuris buvo sukurtas vakar, nėra savaime suprantamas ir pastoviai nekintamas šiandien? Ką daryti, kad ryšys augtų kartu su žmonėmis jame? Kiekvienas santykis yra unikalus ir nuolat besikeičiantis, o ta pati didelė meilė kas rytą pasirodo iš kitos pusės. Kaip kalbėti ir susikalbėti? Kaip suprasti ir būti suprastam?

Į visus šiuos ir panašius klausimus Juoda Avis norės pasikalbėti su kiekvienu, kuris meilės dieną ras laiko pabūti kartu.

Laukiame 13-18 metų jaunimo vasario 14 d. 15 val. Kėdainių kultūros centre, paskaitoje „Ko verta meilė šiandien?..“. Lektorė Juoda Avis