Kėdainių kultūros centre, 2018 03 28 - 18:00

SPEKTAKLIS NEĮVYKS!!! VšĮ „Kitoks teatras“ administracija atsiprašo už nesklandumus. Jei įsigijote bilietus, prašome gražinti juos į Kėdainių kultūros centro kasą!

Kėdainių kultūros centro kasos darbo laikas pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. 
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Režisierius: Ramūnas Cicėnas

Scenografija ir kostiumai: Vita Eidimtaitė

Vaidina: Rimantė Valiukaitė, Vitalija Mockevičiūtė, Eglė Mikulionytė, Marius Repšys

Tai komedija pagal Ramūno Cicėno pjesę „Trys Nacionalinės draugės“, kurioje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai jas vadina „trimis muškietininkėmis“.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo nepaprastais talentais visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti.

Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp „trijų muškietininių“ yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!

Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros, nuoširdus juokas ir scenoje skambanti gyvai atliekama muzika. Ar šį ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai komedijoje „Trys super žvaigždės“.