NEREGĖTA NUOLAIDA! Ilonos Balsytės ir Martyno Kuliavo teatralizuotas koncertas „Svajonių gatvės“

Renginio pradžia:
2019 vasario 14 d. 18:00
Bilieto kaina:
10, 12, 15 Eur
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centre
Renginio adresas:
Basanavičiaus g. 24, Kėdainiai

Anonsas

Aprašymas

Į Ilonos Balsytės ir Martyno Kuliavo teatralizuotą koncertą „Svajonių gatvės“ įsigykite du bilietus už vieno bilieto kainą Kėdainių kultūros centro kasoje arba internetu https://www.tiketa.lt/LT/keistuoliai__ilonos_balsytes_ir_martyno_kuliavo_teatralizuotas_koncertas_svajoniu_gatves_18556
su nuolaidos kodu MEILĖ. Te Jus Šv. Valentino dieną lydi subtilūs muzikos garsai ir šilti įspūdžiai!

Bilietus galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. 
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Video anonsai: https://www.youtube.com/watch?v=5r3jqo3-ztk

Du išskirtinio jautrumo ir talento menininkai – aktorė Ilona Balsytė ir gitaros virtuozas Martynas Kuliavas kviečia į teatralizuotą koncertą, kuris padės gyvai susitikti su žinomais artistais bei jų pristatomais ir mums gerai atpažįstamais personažais. Taip pat klausytojai galės pasimėgauti nuostabia muzika, pamiršti kasdienius rūpesčius bei personažuose atpažinti patys save.

Tai istorija apie vienišą žmogų – muzikantą, kuris gyvena savo uždarame pasaulyje, o už lango verdantis gyvenimas įsiveržia pas jį su visomis emocijomis, problemomis, meile ir pykčiu, liūdesiu ir džiaugsmu.

Ilona Balsytė – aktorė, kuri dainuodama teatre pajuto visiems taip reikalingą gyvenimo džiaugsmą. Martynas Kuliavas – gitaros virtuozas, kuris savyje atradęs kompozitoriaus talentą siekia, kad muzikos pasaulis būtų artimas ir atviras visiems. Šiame koncerte pamatysime ne vieną aktorės sukurtą naują ir visiškai netikėtą personažą bei išgirsite gerai žinomų Martyno dainų, gitaros kompozicijų ir naujų kūrybinių eksperimentų.

Kviečiame praleisti ypatingą vakarą kartu su žinomais menininkais ir pajusti magišką meno poveikį mūsų širdims!