Kėdainių krašto metų moterų rinkimai 2018

Renginio pradžia:
2018 kovo 07 d.
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centras
Renginio adresas:
Basanavičiaus g. 24, Kėdainiai

Aprašymas

 „Kėdainių krašto metų moterų rinkimuose 2018“ į Metų Altruistės, Metų Specialistės, Metų Kūrėjos, Metų Ambasadorės ir Metų Mamos nominacijas buvo siūlytos 27 pretendentės, kurioms atiteko daugiau kaip 5000 tūkstančiai Kėdainių krašto žmonių palaikymo balsų. Kandidates kraštiečiams pristatė Kėdainių kultūros centras ir laikraštis „Kėdainių mugė“.

Gerbiamas kandidates rinko ne tik žiūrovai, bet ir labai reikli,  tačiau geranoriška komisija.

Vertinimo komisijos pirmininkė, renginio globėja  Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Olga Urbonienė.

Komisija:

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis,

Kėdainių karšto garbės pilietis Jonas Dastikas,

Kėdainių karšto garbės pilietis, kultūros premijos laureatas, poetas Vitolis Laumakys,

 Rajono savivaldybės tarybos narys Dangiras Kačinskas,

Kėdainių dekanato dekanas, šv. Juozapo bažnyčios klebonas, kunigas Norbertas Martinkus,

AB ,,Nordic sugar Kėdainiai‘‘  direktorius Dainius Cibulskis.

Kovo 7 d. vyko renginys „Ačiū, kad šalia esi“. Renginį vedė Gintaras Mikalauskas, muzikinę programą atliko Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius.

Visos nominantės buvo apdovanotos Kėdainių rajono savivaldybės mero Sauliaus Grinkevičiaus pasirašytomis padėkomis ir dovanomis. 

METŲ ALTRUISTE tapo Rita Lankelienė – Beinaičių kaimo bendruomenės pirmininkė. Ši nominacija, skiriama už neatlygintiną darbą ir labdaringą veiklą.

Šiemet buvo išrinktos net trys METŲ SPECIALISTĖS. Tai  Joana Kleivienė – Viešosios įstaigos  Kėdainių pirminio sveikatos priežiūros centro  šeimos gydytoja, Birutė Konstanblackaitė – Kėdainių profesinio rengimo centro lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, Aušra Buklienė – AB Lifosa patalpose, esančios valgyklos direktorė. Metų specialistės nominacija skiriama už profesionalumą, darbštumą, pareigingumą, novatoriškumą, laimėjimus profesinėje srityje.

METŲ KŪRĖJA – už pasiekimus įvairių sričių kūrybinėje veikloje ir jų pristatymą visuomenei – tapo Kėdainių krašto dailės draugijos narė, keramikė Jurgita Grigarienė.

Danutė Muzikevičienė – dirbusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, šiuo metu senjorė nugalėjo METŲ AMBASADORĖS nominacijoje, kuri skiriama už Kėdainių krašto vardo garsinimą.

Nominacijos METŲ MAMA nugalėtoja Marija Eigirdienė – aštuonių vaikų mama, spinduliuojanti gėriu. Metų mamos nominacija skiriama už dorai, kultūringai išauklėtus ar auklėjamus vaikus.

Nominacijų nugalėtojos, sulaukusios daugiausiai visuomenės ir komisijos balsų buvo apdovanojamos autoriniais juvelyriniais dirbiniais sagėmis, kurių autorius Simas Gentvila. Sages dovanojo Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, Kėdainių dekanas, kunigas Norbertas Martinkus, Rajono savivaldybės tarybos narys  Dangiras Kačinskas, AB „Lifosa“, AB „Nordic Sugar Kėdainiai“.