Kėdainių miesto ir Vilainių seniūnijų Kultūros ir meno diena RAGAUJI DUONĄ – RAGAUJI GYVENIMĄ

Renginio pradžia:
2018 balandžio 24 d. 18:00
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centras
Renginio adresas:
Basanavičiaus g. 24, Kėdainiai

Aprašymas

Kėdainių kultūros centre balandžio 24 d. 18 val. vyko Kultūros ir meno dienos „Ragauji duoną – ragauji gyvenimą“ koncertinė programa. Kėdainių ir Vilainių seniūnijų kultūros ir meno diena – tai geriausi kūriniai supinti į teatralizuotą pasirodymą. Koncertinėje programoje dalyvavo net 13 Kėdainių kultūros centro, Vilainių ir Tiskūnų skyrių mėgėjų meno kolektyvų, kurie ne tik su savo pasirodymais Lietuvos ir Europos konkursuose laimi aukščiausias prizines vietas, bet pakeri net ir reikliausią publiką. Šie kolektyvai atliko geriausius savo repertuarų kūrinius, o renginio režisūra žavėjo nauja koncepcija. Duona – tai gyvenimas, o gyvenimą reikia ragauti su pasigardžiavimu, todėl Kėdainių kultūros centras kvietė ragauti šviežios, Lietuvos laukais kvepiančios duonos.

Kultūros ir meno dienos programoje dalyvavo šie Kėdainių miesto seniūnijos kolektyvai: liaudiškos muzikos kapela „Vilainiai“, vadovas Antanas Mikalauskas, kamerinis choras „Ave musica“, vadovas Algirdas Viesulas. tremtinių ir politinių kalinių mišrus choras „Diemedis“, vadovas Algirdas Kučiauskas, vaikų folkloro ansamblis „Klektukai“, vadovė Aušra Giedrienė, folkloro ansamblis „Jorija“, vadovė Regina Lukminienė, pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Lankesa“, vadovė Virginija Čereškienė-Beviršė, vaikų ir jaunimo teatro studija „Polėkis“, vadovė Genovaitė Šaučiūnienė, vaikų popchoras „Skambantis perliukas“, vadovė Daiva Makutienė.

Kultūros ir meno dienos programoje dalyvavo šie Vilainių seniūnijos kolektyvai: vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Volungė“, vadovė Virginija Čereškienė-Beviršė, folkloro ansamblis „Žalasys“, vadovė Daiva Staškuvienė, mišrus vokalinis-instrumentinis ansamblis „Prie Nevėžio“, vadovė Gražina Lapienienė, Aristavos moterų vokalinis ansamblis „Aristava“, vadovė Rita Vilkelienė, Lančiūnavos moterų vokalinis ansamblis „Svaja“, vadovas Kazimieras Kuprys.