Protų mūšis „Istorija kitaip: ko nežinai apie moteris?“

Renginio pradžia:
2018 lapkričio 16 d.
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centras

Aprašymas

Protų mūšis „Istorija kitaip: ko nežinai apie moteris“ lapkričio 16 d. penktadienio vakare sudomino gausų būrį kėdainiečių.

Atsakymų į klausimus, kuriuos parengė Lygių galimybių plėtros centras ieškojo net dvylika komandų. Deja… klausimai ne buvo lengvai įkandamas riešutėlis, todėl komandoms teko gerokai pasukti galvą ir tiksliai atsakyti į suktus klausimus: kokia Birutės Tarabildaitės vyro Petro pavardė arba kokios įstaigos pavadinimas asocijuojasi su gėlininkyste.

Geriausiai su klausimais susidorojo ir pirmąją vietą užėmė komanda „Noriu žinoti“. Ši komanda – tai puikus geros kaimynystės pavyzdys. Kaimynai, susibūrę komandon, kaip patys sakėsi jau po žaidimo, labai atidžiai ruošėsi šiam „Protų mūšiui“: daug skaitė, viskuo domėjosi ir vis susirinkdavo kartu aptarti, kas ką naujo sužinojo, ir kokiose srityse dar reikia pagilinti žinias.

Antri liko komanda „Ryto pelėdos“, trečiąją vietą užėmė „Hidrosmūgis“. Komandoms buvo įteikti prizai. O paguodos prizas atiteko komandai „Šauliukai“, nes jiems dar viskas prieš akis: ir laimėjimai įvairiose viktorinose, ir galimybė pasisemti įvairių žinių.

Renginį finansavo Lietuvos kultūros taryba, organizavo Kėdainių kultūros centras.