Radži ir Laisvos koncertas „Gražiausios dainos Jums!“ PERKELTAS!

Renginio pradžia:
2020 spalio 03 d. 15:00
Bilieto kaina:
10 Eur
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje
Renginio adresas:
Parko g. 6, Vilainiai

Aprašymas

Perkeltas į spalio 3 d. 15 val. Bilietai galioja!

Renginys vyks Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje (Parko g. 6, Vilainiai)

 

Bilietus galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje (J. Basanavičiaus g. 4). Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį.
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Mieli Kėdainių miesto gyventojai, Jums ir tik Jums Lietuvos muzikos pažiba, dainininkas Radži bei talentingoji atlikėja Laisva skiria smagų ir intriguojantį, meile pulsuojantį muzikinį pasimatymą!

„Kelias į žvaigždes“ projekte 2006 metais išgarsėjęs charizmatiškasis Radži visą šį laiką sėkmingai vykdė koncertinę veiklą, išleido savo dainų albumus, rengė koncertus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainininkas du kartus dalyvavo projekte „Žvaigždžių duetai“, kur 2016 metais jo bei atlikėjos Laisvos keliai ir susikirto. Radži ir Laisvos duetas iš karto visus sužavėjo, tais metais jie užėmė pirmąją vietą. Jų atliekamos dainos skleidė nuoširdumą, kūrybiškumą, todėl netruko susiburti gausus gerbėjų ratas. Koncerto Kėdainiuose metu skambės gražiausios ir labiausiai klausytojų mylimos šio dueto dainos.