Radži ir Laisvos koncertas „Gražiausios dainos Jums!“

Renginio pradžia:
2020 vasario 14 d. 18:00
Bilieto kaina:
10, 12 Eur, renginio dieną – 15 Eur
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centras
Renginio adresas:
Basanavičiaus g. 24, Kėdainiai

Aprašymas

Bilietus galite įsigyti internetu paspaudę šią nuorodą https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/radzi-ir-laisva-kedainiai-graziausios-dainos-jums-307658/ arba Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Bilietai parduoti!

Mieli Kėdainių miesto gyventojai, Jums ir tik Jums Lietuvos muzikos pažiba, dainininkas Radži bei talentingoji atlikėja Laisva šv. Valentino dienos proga skiria smagų ir intriguojantį, meile pulsuojantį muzikinį pasimatymą!

„Kelias į žvaigždes“ projekte 2006 metais išgarsėjęs charizmatiškasis Radži visą šį laiką sėkmingai vykdė koncertinę veiklą, išleido savo dainų albumus, rengė koncertus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainininkas du kartus dalyvavo projekte „Žvaigždžių duetai“, kur 2016 metais jo bei atlikėjos Laisvos keliai ir susikirto.  Radži ir Laisvos duetas iš karto visus sužavėjo, tais metais jie užėmė pirmąją vietą. Jų atliekamos dainos skleidė nuoširdumą, kūrybiškumą, todėl netruko susiburti gausus gerbėjų ratas. Koncerto Kėdainiuose metu skambės gražiausios ir labiausiai klausytojų mylimos šio dueto dainos.