Renginių ciklas „(At)rask meną“. Menininkių Godos Skėrytės ir Ievos Voroneckytės piešinio kūrimas ant aerodromo dangos kartu su Kėdainių krašto bendruomene. Kino filmas „Pakeliui“ (režisierius Ričardas Marcinkus)

Renginio pradžia:
2020 rugpjūčio 22 d.
Renginio vieta:
Kėdainių senajame aerodrome

Aprašymas

Kėdainių senajame aerodrome rugpjūčio 22 d. nuo 14 val. iki 22 val. kartu su gatvės menininkėmis Goda Skėryte ir Ieva Voroneckyte, kurių darbai puošia ne vieną penkiaaukštį ir stebina ne tik turiniu, bet ir masteliais, turėsite galimybę kurti piešinį ant aerodromo dangos, kurį tikrai matys ir praskrendančių lėktuvų keleiviai. Su menininkėmis apie jų darbo ypatumus ir kas įkvepia jas kurti ir imtis didelių projektų galėsite pasikalbėti 14 val.

22 val. Kėdainių senajame aerodrome rodysime trumpametražį filmą „Renginių ciklo „(At)rask meną“ retrospektyva“ ir lietuvišką kino filmą „Pakeliui“ (režisierius Ričardas Marcinkus). Filmo pagrindinis herojus kadaise buvęs garsus dainininkas Pankas, kurį įkūnija iš Kėdainių kilęs aktorius Mantas Jankavičius, pasiekęs savo karjeros dugną netikėtai susipažįsta su mergaite, kuri tvirtina esanti jo dukra. Kaip klostysis šių dviejų žmonių likimai?.. Tai išvysite dramoje „Pakeliui“. Amžiaus cenzas – N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda. Šiuo kupinu atradimų filmu užbaigsime renginių ciklą „(At)rask meną“.