Šventė „Ant močiutės kelių“

Renginio pradžia:
2019 balandžio 19 d.
Renginio vieta:
Nociūnų bendruomenės namai

Aprašymas

Balandžio 19 d. Nociūnų bendruomenės namuose jau šeštą kartą vyko tradicine tapusi, pavasariu kvepianti, meilės kupina šventė „Ant močiutės kelių“. Renginį organizavo Labūnavos pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ramunė Jonikienė ir Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vadovė Daiva Makutienė.

Šventėje skambėjo Nociūnų skyriaus mažųjų ugdytinių dainos, šokiai, Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vaikų popchoro SAPNAS, vokalinio dueto KIPRAS+URTĖ atliekamos dainelės ir Barupės mokyklos daugiafunkcio centro vaikų folkloro grupės RADASTĖLĖ atliekamos liaudies dainos.

Renginyje lankėsi ir močiutes bei senelius sveikino Labūnavos pagrindinės mokyklos direktorė Rita Karnilavičienė bei Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narė Virginija Baltraitienė.

Tradiciškai, šventės metu, vyko konkursas-nominacijos seneliams. Buvo išrinkti ir apdovanoti nominantai. METŲ JUBILIATO nominacija atiteko seneliui Juozui Ašakai, Algimantui Valuckui ir močiutei Danutei Butkienei, kurie šiais metais paminėjo 60 metų sukaktis. Nominacija SENELIS ŪKININKAS buvo įteikta Juozui Būdai. Nominacija JAUNATVIŠKIAUSIA MOČIUTĖ atiteko Rimai Mickevičienei. Šiai nominacijai buvo įsteigtos rėmėjų dovanos. STILINGIAUSIA MOČIUTE  tapo Laimutė Mickienė.  Nominacija AKTYVIAUSIA MOČIUTĖ atiteko močiutei Romai Lazarevičienei, kuri nėra praleidusi nei vienos šventės „Ant močiutės kelių“. Nominacija METŲ SENELIAI atiteko Janinai ir Algimantui Valuckams.

Visos nominacijos yra sumanytos renginio organizatorės, priešmokyklinės grupės mokytojos Ramunės Jonikienės ir jos ugdytinių. Anūkai su didžiausiu džiaugsmu sveikino savo senelius, močiutes, taip išreikšdami jiems meilę ir pagarbą.