Tarptautinis projektas-miuziklas „Baltican Carmen Show“

Renginio pradžia:
2019 vasario 28 d. 18:00
Bilieto kaina:
11, 12, 14 Eur
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centras
Renginio adresas:
Basanavičiaus g. 24, Kėdainiai

Aprašymas

Bilietus galite įsigyti internetiniame portale ticketmarket.lt paspaudę šią nuorodą https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/miuziklas-baltican-carmen-kedainiu-kulturos-centras-bilietai

Bilietus galite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. 
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Kėdainių kultūros centre vyks tarptautinio projekto – miuziklo „Baltijos Karmen“ premjera. Šis įspūdingas šou – tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, naujoviškai interpretuojanti nemirtingą George Bizet šedevrą, kuriame apjungti gražiausi pasaulio populiariosios klasikos stilizuoti kūriniai. Šį miuziklą sukūrė žinomas prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjas Viktoras Prapras, kurį anot jo visada viliojo šiuolaikinių fatališkų moterų tipažas, kurios žino, ko nori ir visada, bet kokią kainą siekia užsibrėžto tikslo. „Baltijos Karmen“ pasirodymai jau vyko Latvijoje ir Estijoje, kur sulaukė audringų ovacijų perpildytose koncertų salėse, nes yra skirtas įvairaus amžiaus žiūrovui – nuo jauno žmogaus iki „pagyvenusio jaunimo“.

Projekte dalyvauja atlikėjai iš įvairių šalių. Čigonės Karmen vaidmenį atlieka Lietuvoje žinoma kaip miuziklo „Čigonų princesė“ pagrindinio vaidmens atlikėja – žavingoji ispanų kilmės dainininkė ir temperamentingoji šokėja Anna Dribas, taip pat tarptautinių „Bethoveno“ vardo ir „Romansiada“ konkursų, vykusių Čekijoje ir Italijoje laureatai, solistai – Laimonas Bendaravičius, Edgaras Davidovičius. Publiką savo pasirodymais sužavės tarptautinių ir TV konkursų laureatai, aukščiausio lygio šokėjai: Deividas Meškauskas, Katerina Voropaj, Justas Girdvainis ir Ieva Konopliovaitė. Žiūrovus maloniai nustebins  muzikantai – virtuozai: smuikininkė – Gabriela Aniola ir gitaristas Artur Sabilo.

Įspūdingo pasirodymo metu sceną papuoš spalvinga scenografija, šviesos efektai bei 50 komplektų sceninių rūbų.

Nepraleiskite progos aplankyti šį nuostabų  reginį. Gerą nuotaiką – garantuojame!!!