Sveikiname Kėdainių krašto kultūros premijos 2020 laureatę Virginiją Čereškienę-Beviršę

Gruodžio 22 dieną, tiesioginės transliacijos metu buvo paskelbta Kėdainių krašto kultūros premijos 2020 laureatė. Ja tapo Virginija Čereškienė-Beviršė, Kėdainių kultūros centro mėgėjų meno kolektyvų vadovė, choreografė. Sveikiniame!
Virginija Kėdainių kultūros centro pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupės „Lankesa“ ir vyresniųjų liaudiškų šokių grupės „Volungė“ vadovė. Jai vadovaujant kolektyvams suteikta I mėgėjų meno kolektyvų kategorija. Jie aktyviai dalyvauja rajono renginiuose, respublikiniuose konkursuose ir festivaliuose, yra nuolatiniai Kėdainių rajono ir respublikinių dainų švenčių dalyviai, atstovauja Kėdainius ir Lietuvą tarptautiniuose prestižiniuose festivaliuose ir konkursuose Europoje, pelnydami aukščiausius įvertinimus.
Virginija viena iš pagrindinių dviejų respublikinių liaudiškų šokių festivalių „Kaziūnės suktinis“ ir  „Sukasi trys kartos“ organizatorių.
Virginija Čereškienė-Beviršė premijai pasiūlyta už kultūrinį švietėjišką darbą su rajono gyventojais, aktyvią kultūrinę, meninę veiklą, Kėdainių vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.