Kėdainių kultūros centras turi naują direktorę

Nuo gegužės 9 dienos Kėdainių kultūros centro direktoriaus pareigas pradėjo eiti Daiva Urbonienė. Pirmuosius žingsnius direktorės pozicijoje žengianti Daiva Urbonienė iki šiol dirbo Kėdainių kultūros centro renginių režisiere. Ji dirbdama šį darbą pasižymėjo idėjų originalumu, kūrybiškumu, veržlumu ir inovatyviais sprendimais.

Daiva Urbonienė Vilniaus kultūros mokykloje yra įgijusi kultūros švietimo darbo organizatoriaus specialybę, turi Klaidėpos universiteto teatro bakalauro kvalifikacinį laipsnį (režisieriaus profesinė kvalifikacija), Kauno kolegijoje išklausė pedagoginių–psichologinių žinių kurso programą.

Savo karjerą pradėjusi kaip Kėdainių statybos montavimo valdybos klubo vedėja, dramos kolektyvo vadovė, vėliau dirbo Pelėdnagių kultūros namų direktore, o nuo 1997 metų – renginių režisiere Kėdainių kultūros centre.

Daiva Urbonienė režisavo ir vedė įvairių tipų renginius nestokodama kūrybinės drąsos ir lankstumo. Ji 23-erius metus unikalios Agurkų šventės, kuri garsina Kėdainių kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, režisierė. Jos originalių režisūrinių sprendimų dėka, kiekvienais metais ši šventė savitai atspindi kėdainietišką dvasią. Ji viena iš Kėdainių kultūros centre įgyvendinamų projektų iniciatorių, organizatorių ir režisierių.

Daiva Urbonienė 2018 m. ir 2021 m. pretendavo Kėdainių rajono savivaldybės konkurse „Kultūros versmė“ nominacijoje „Metų kultūros darbuotojas“, 2019 m. ir 2020 m. Kėdainių kultūros centras ją nominavo Kėdainių krašto kultūros premijai. Įvertinta padėkomis už Kėdainių krašto kultūros puoselėtojo darbą.