Agurkų festivalis 2022

Renginio pradžia:
2022 liepos 16 d. 12:00
Renginio vieta:
Kėdainių miesto parke

Aprašymas

AGURKŲ FESTIVALIS Kėdainiuose!

Liepos 16 dieną kėdainiečiai turėjo galimybę pasinerti į tikrą gastronominę šventę, kur galėjo palepinti savo gomurius ne tik užkandžiais ir gėrimais su subtiliu agurkų skoniu, bet ir atgaivinti širdį, klausantis geros muzikos vakarėjančio miesto fone.

Kėdainių miesto parke vykęs AGURKŲ FESTIVALIS sutraukė dideles minias šventės žiūrovų. Nuo 13 val. mažieji šventės svečiai galėjo pasinerti į tikrą šėlsmą miesto parko saloje – čia jų laukė pripučiamų batutų pramogos. 

Nuo 12 val. kėdainiečių dėmesį traukė mugė „Pagaminta Lietuvoje“, kurioje savo kišenes ir rankines papildyti buvo galima ne tik įvariausiais ir gardžiausiais skanėstais, bet ir drabužiais ar kitais aksesuarais.

Vakaro pradžioje, nuo 19 val. startavo Kulinarinio krašto paveldo ir agurkinių patiekalų ragautuvės bei ypatingasis žaliasis turgelis. Vasariškiausiu patiekalu – šaltibarščiais – masino Šeduvos kultūros ir amatų centras su edukacija „Šaltibarščiai KITAIP“. AGURKŲ FESTIVALĮ užbaigė muzikinė vakaro programa, kurioje kėdainiečiai galėjo išgirsti Daumantų muzikantus, grupę DIKSAI su muzikiniu projektu „Legendinės melodijos“ bei grupę Antikvariniai Kašpirovskio dantys. 

Festivalio nuotaiką palaikė ir renginį vedė – Jonas Radzevičius.