ESFA projektas „Gyvenimo spalvos“. Išvyka į Raseinių M. Martinaičio viešąją biblioteką, į susitikimą su Raseinių senjorais, kuriančiais poeziją ir prozą

Renginio pradžia:
2022 kovo 21 d.
Renginio vieta:
Raseinių M. Martinaičio viešoji biblioteka

Aprašymas

Kovo 21 d. Kėdainių kultūros centro projekto „Gyvenimo spalvos“ dalyviai vyko į Raseinių M. Martinaičio viešąją biblioteką susitikti su Raseinių rajono senjorais kuriančiais eiles ir prozą. Susitikimas vyko Pasaulinės poezijos dienos proga, buvo skaitomos savo kūrybos eilės, skambėjo dainos. Raseinių rajono literatai susitiko su projekto senjorais. Susitikimo dalyvius pasveikino Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė, o direktorės pavaduotoja Danguolė Kasparavičienė priminė Pasaulinės poezijos dienos ištakas. Savo kūrybos eilėraščius skaitė Raseinių literatų klubo „Dubysa“ nariai: Birutė Marijona Navakauskienė, Alfonsas Vaičiulis, Pranas Laurinavičius, Antanas Miceika, Raseinių rajono literatė ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė Ona Radčenko, koncertavo Raseinių aklųjų ir silpnaregių organizacijos solistas Egidijus Mockus, vadovė Gražina Grabienė. Savo kūrybos eiles skaitė kėdainietės Genė Sereikienė ir Elvyra Kiselienė. Poezijos posmuose skambėjo palaikymo žodžiai Ukrainai, laisvės ir taikos siekis. Renginyje buvo prisimintas Algimantas Baltakis. 

Po renginio projekto dalyviai aplankė Raseinių Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią. Apie bažnyčios architektūrą ir istoriją pasakojo Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkas, kraštotyrininkas Jonas Brigys.