Kėdainių krašto metų moterų rinkimai 2019

Kėdainių krašto metų moterų rinkimai 2019

Renginio pradžia:
2019 kovo 12 d. 17:00
Renginio vieta:
Kėdainių miesto rotušė

Aprašymas

„Kėdainių krašto metų moterų rinkimuose 2019“ į Metų Altruistės, Metų Ambasadorės, Metų Kūrėjos, Metų Mamos ir Metų Specialistės nominacijas buvo pasiūlytos 34 pretendentės, kurioms atiteko apie 7 000 Kėdainių krašto žmonių palaikymo balsų. Kandidates kraštiečiams pristatė Kėdainių kultūros centras ir laikraštis „Kėdainių mugė“.

Gerbiamas kandidates rinko ne tik žiūrovai, bet ir labai reikli, tačiau geranoriška komisija.

Vertinimo komisijos pirmininkas Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Komisija:

Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Olga Urbonienė

Kėdainių karšto garbės pilietis, kultūros premijos laureatas, poetas Vitolis Laumakys

 Rajono savivaldybės tarybos narys Dangiras Kačinskas

Kėdainių dekanato dekanas, Šv. Juozapo bažnyčios klebonas, kunigas Norbertas Martinkus.

Kovo 12 d. vyko renginys „Ačiū, kad šalia esi“. Renginį vedė Gintaras Mikalauskas, muzikinę programą atliko Lietuvos operos ir baleto teatro solistė Dovilė Kazonaitė (sopranas) ir operos solistas Paulius Bagdonavičius (tenoras).

METŲ ALTRUISTE tapo Indrė Saldytė – socialiai atsakinga Dotnuvos miestelio gyventoja. Ši nominacija, skiriama už neatlygintiną darbą ir labdaringą veiklą.

Reprezentuojanti Kėdainių kraštą savo verslais ir kultūrinėmis iniciatyvomis Justina Gikniūtė–Kočetova nugalėjo METŲ AMBASADORĖS nominacijoje, kuri skiriama už Kėdainių krašto vardo garsinimą.

METŲ KŪRĖJA – už pasiekimus įvairių sričių kūrybinėje veikloje ir jų pristatymą visuomenei tapo Kėdainių krašto dailės draugijos ir Kėdainių literatų ir menininkų sambūrio „Vaivorykštės tiltai“ narė, tautodailininkė, poetė, prozininkė Leokadija Norbutienė–Mockienė.

Nominacijos METŲ MAMA nugalėtoja Violeta Šaltienė – keturių sūnų ir globotinio mama spinduliuojanti švelnumu ir meile. Metų mamos nominacija skiriama už dorai, kultūringai išauklėtus ar auklėjamus vaikus.

Šiemet buvo išrinktos dvi METŲ SPECIALISTĖS. Tai Lietuvos sporto universiteto Kėdainių  „Aušros“  progimnazijos pradinio ugdymo pedagogė, mokytoja metodininkė Danguolė Tumėnienė ir Kėdainių pirmines sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos gydytoja Gintarė Paškevičienė. Metų specialistės nominacija skiriama už profesionalumą, darbštumą, pareigingumą, novatoriškumą, laimėjimus profesinėje srityje.

Visos nominantės buvo apdovanotos Kėdainių rajono savivaldybės dovanomis –kvietimais į rašytojo Juozo Erlicko kūrybos vakarą. Nominacijų nugalėtojos, sulaukusios daugiausiai visuomenės ir komisijos balsų buvo apdovanojamos autoriniais juvelyriniais dirbiniais – sagėmis, kurių autorius Simas Gentvila.