„Kyiv orchestra“ koncertas Laisvės muzika

„Kyiv orchestra“ koncertas Laisvės muzika

Renginio pradžia:
2024 vasario 21 d. 17:30
Bilieto kaina:
Nemokamas
Renginio vieta:
Kėdainių arena

Aprašymas

Kijevo akademinis pučiamųjų orkestras

Padėkos koncertas „Laisvės muzika“

 

Kijevo orkestro („Kyiv Orchestra“ – Kijevo akademinis pučiamųjų orkestras) koncertas „Laisvės muzika“. 

Šiuo šventiniu koncertu Ukrainos muzikantai sveikina visus Lietuvos piliečius su  Vasario 16-ąja – valstybės atkūrimo diena, ir dėkoja Lietuvai bei jos žmonėms už gyvybiškai svarbią paramą šiuo sunkiu karo metu.

Koncerte „Laisvės muzika“ žiūrovai išgirs ir liaudies, ir šiuolaikinės vokalinės instrumentinės muzikos interpretacijas, Lietuvos senuosius religinius muzikos kūrinius bei Ukrainos muzikos šedevrus derinamus su akademiniu vokalu. Vilniaus senajame teatre pučiamųjų instrumentų orkestras kartu su dainininkais ir kitais muzikantais atliks liaudies melodijas, funky muzikos ritmus, įspūdingas pučiamųjų partijas, būgnus ir perkusiją, fleitos ir elektrinės gitaros solo, kurie jau yra tapę Ukrainos muzikos lobiu. Pagrindinis orkestro privalumas – harmoningas ir subalansuotas stilių derinys, unikalios aranžuotės ir galinga energija. 

Visus kviečiame į koncertą, kuris kiekvienam padovanos ryškias, nepamirštamas emocijas bei leis pasimėgauti nuoširdžiu laisvės muzikos skambesiu!

Vyriausiasis Kyjevo orkestro dirigentas – Mykola Lysenko jaunesnysis (ukrainiečių kompozitoriaus, pianisto, mokytojo, folkloro rinkėjo ir visuomenės veikėjo Mykolos Lysenko anūkas). 

Vokalistai: Dmytro Foshchanka, Vira Bahrynets, Anastasia Zhbankova. 

Folkloro kvartetas: Anastasia Sorochan, Olga Tyunina, Leniana Mlynarchuk ir Olesya Melnytska.

 

Ateikite į „Laisvės muzikos“ koncertą – laisvę švęskime kartu!

„Kyiv Orchestra“ – įkurtas 1992 m. Garbingas „akademinio“ vardas orkestrui suteiktas 2006 m. Orkestras jungia ukrainiečių liaudies muziką su tokiais populiariais žanrais kaip funk, džiazas, rokas ir kt. Nuo 2023 m. orkestras koncertuoja pavadinimu „Kyiv Orchestra“, kuris populiarina Ukrainos muzikinį, literatūrinį ir istorinį paveldą. Koncertai išsiskiria įtaigiu įvairių muzikos žanrų ir stilių derme, emocingu bendravimu su publika. „Kyiv Orchestra – Kyiv Academic Municipal Brass Band“ – Ukrainos sostinės simbolis. Joks oficialus renginys (festivaliai, oficialūs priėmimai, valstybinės šventės, valstybinės reikšmės ceremonijos) be šio orkestro neapsieina.

Renginio organizatoriai: Asociacija „Po mažą žingsnį” ir  Labdaros fondas „Buča Help“.  

Į koncertą įėjimas nemokamas.

Trukmė: 1 val. 30 min.