Liepos 14 d. – Agurkų diena

Liepos 14 d. – Agurkų diena

Renginio pradžia:
2021 liepos 14 d. 08:00

Aprašymas

Liepos 14 d. – AGURKŲ DIENA!

Šiemet agurkų diena buvo kitokia – lygiai 14 valandų pramogavimų, skanavimų ir puotavimo. Agurkų diena prasidėjo nuo pat 8 valandos ryto. Kėdainiečiai turėjo galimybę paskanauti šaltos agurkų arbatos ar pasilepinti pistacijų eklerais, keksiukais su agurkinėmis kepuraitėmis arba žaliosiomis tortilijomis su kumpiu. Visa tai miestiečiai galėjo daryti besiklausydami ritmingų saksofono muzikos garsų. 

Tie, kurie buvo išsiilgę kelionių vandens transportu, Agurkų dieną turėjo galimybę nemokamai paplaukioti Nevėžio upe, vytinėje „Vėtroje“, pasigrožėti Kėdainių miesto gamta pačiame jo centre. 

Agurkų dienos pietūs prasidėjo kulinarinio krašto paveldo ir agurkinių patiekalų ragautuvėmis bei „žaliuoju turgeliu“. Šventės dalyviai dalyvavo gastronominėse ekskursijose po Kėdainių miestą, o žalieji kojūkininkai praskaidrino nuotaiką ne vienam mažajam (ir ne tik) šventės svečiui. 

Vakarinę Agurkų dienos dalį miestiesčiai galėjo pradėti ypatingų produktų turgelyje, Didžiosios Rinkos aikštėje. Čia miestelėnai galėjo paragauti agurkinių kokteilių, žydiškų valgių, šakočių, midaus ar sočiau pasistiprinti maisto furgonėliuose. Nuo 19 val. prasidėjo muzikinė vakaro programa. 

Daugiau informacijos: 
https://www.facebook.com/kulturoscentras.kedainiai 
https://www.facebook.com/kedainiurajonosavivaldybe
https://www.facebook.com/Agurk%C5%B3-festivalis