Meninė instaliacija „Sniego karalienė“

Renginio pradžia:
2020 gruodžio 31 d.
Renginio vieta:
Kėdainių miesto parkas

Anonsas

Aprašymas

„Meninė instaliacija „Sniego Karalienė“ – tai refleksija kuo mes gyvename – mūsų fizinės ir emocinės būklės raiška. Juk esame sustabdyti, uždaryti, tarsi įšaldyti į ledą. Ir tik mes patys esame už tai atsakingi – tokia šiandien H. K. Anderseno pasakos „Sniego Karalienė“ mano interpretacija.

Meninė instaliacija – daugiasluoksnė. Joje persipina ir yra sinergiškos kelios potekstės – klimato atšilimas (jau pamiršome pusnis virš tvorų!), besaikis plastiko vartojimas, (baigiame užteršti planetą!), Laikas, kuris mums nepavaldus (smėlio laikrodis) ir, pagaliau, Viltis… Viltis, kad mūsų širdys nesuledės, o, jei neduokdie taip atsitiktų, kad atsirastų kažkas, kas jas savo meile sušildytų…
Prasmingo visiems šventų Kalėdų laukimo!“

Direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai, aktorė, režisierė Genovaitė Gustytė

Kėdainių miesto parke esančią meninę instaliaciją „Sniego Karalienė“ kvietėme aplankyti gruodžio 18 d.–sausio 6 d. nuo 16 val. iki 20 val.

Meninės instaliacijos „Sniego Karalienė“ autorė Genovaitė Gustytė, šviesos dizaineris Vladas Ivaškevičius. Techninis išpildymas Kėdainių kultūros centro darbuotojai Eglė Petrauskienė, Remigijus Linkus, Aurelijus Bukauskas.