NVŠ programa „Atrask. Pažink. Tobulėk 2“

Renginio pradžia:
2020 spalio 10 d.

Anonsas

Aprašymas

Programa „Atrask. Pažink. Tobulėk 2“ vyko rugsėjo, spalio, lapkričio mėn. Programos metu buvo sudarytos sąlygos vaikams dalyvauti edukacinėse, pažintinėse ir kultūrinės saviugdos veiklose, kurių metu jie įgijo įvairių asmeninių kompetencijų (pažinimo, kultūrinio ir estetinio supratimo, pasitikėjimo savo gebėjimais ir savirealizacijos). 
Rugsėjo 27 d. dalyviai vyko į baleto spektaklį vaikams „Pelenė“ Nacionaliniame operos ir baleto teatre, taip pat dalyvavo ekskursijoje su gidu Valdovų rūmuose.
Spalio 3 d. Krekenavos regioniniame parke vyko edukacinė programa „Lobiai“. Tą pačią dieną vaikai susipažino su lėlių teatro subtilybėmis dalyvaudami edukacinėje programoje „Aktorius – lėlininkas“ Panevėžio lėlių vežimo teatre, lankėsi Panevėžio Dailės ir Fotografijos galerijose.
Spalio 10 d. NVŠ programos dalyviai keliavo į Kauną, aplankė Pažaislio vienuolyną, ten turėjo ekskursiją su gidu. Taip pat lankėsi Istorinėje prezidentūroje, dalyvavo edukacinėje programoje „Iššūkis profesoriui Mažyliui“, o Kauno muzikiniame teatre žiūrėjo miuziklą „Grafas Montekristas“.
Paskaita-paroda „Lietuvos istorinė moteris – Barbora Radvilaitė“, skirta Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto 500-osioms gimimo metinėms dėl koronaviruso pandemijos vyko virtualiai.        

Projektą finansavo Kėdainių rajono savivaldybės administracija, rengė Kėdainių kultūros centras.