Orientacinės varžybos Kėdainių rajone „Renkuosi Kėdainius. Dvarai“

Orientacinės varžybos Kėdainių rajone „Renkuosi Kėdainius. Dvarai“

Renginio pradžia:
2021 rugsėjo 18 d. 15:00

Aprašymas

Europos paveldo dienų’21 „Įtraukiantis paveldas“ metu Kėdainių kultūros centras ir Kėdainių rajono savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyrius rengė orientacines varžybas Kėdainių rajone „Renkuosi Kėdainius. Sakralinis paveldas“. Varžyboms buvo sukurti specialūs nuostatai (Orientacinių varžybų Kėdainių rajone „Renkuosi Kėdainius. Dvarai“ nuostatai)

Startas buvo paskelbtas rugsėjo 18 d. 15 val. Didžiosios Rinkos aikštėje. Varžybų dalyviams teko aplankyti net 9 dvarus esančius Kėdainių rajone ir išspręsti 42 užduočių elementus per 4 val. Objektai, kuriuos turėjo aplankyti orientacinių varžybų dalyviai:
Dotnuvos dvaro sodyba,
Šlapaberžės dvaro sodyba,
Zacišės dvaro sodybos fragmentai,
Terespolio dvaro sodybos fragmentai,
Paberžės dvaro sodyba,
Kalnaberžės dvaro sodyba,
Sirutiškio dvaro sodyba,
Apytalaukio dvaro sodyba,
Zavišinės dvaro sodybos liekanos.
Orientacinėse varžybose dalyvavo 8 komandos su skirtingu komandos narių skaičiumi. Varžybų rezultatų paskelbimas, nugalėtojų apdovanojimai ir trumpametražio filmo apie Kėdainių rajone esančius dvarus demonstravimas vyko rugsėjo 18 d. 19 val. Kėdainių kultūros centre. Renginio metu dalyviai vaišinosi koše, dalijosi įspūdžiai iš varžybų. Visos orientacinių varžybų komandos gavo USB atmintuką su įrašytu filmu apie Kėdainių rajone esančius dvarus, kurį kūrė Kėdainių kultūros centras.