Projektas „Gyvenimo spalvos“. Kino filmo „Importinis jaunikis“ peržiūra

Renginio pradžia:
2020 rugsėjo 09 d.

Aprašymas

Rugsėjo 9 d. kino filmo po atviru dangumi peržiūra vyko Kėdainių kultūros centre. Buvo rodomas lietuviškas kino filmas „Importinis jaunikis“ (režisierius Simonas Aškelavičius). Dėl blogų oro sąlygų kino filmo peržiūra buvo perkelta į Kėdainių kultūros centro kavinę prie Mažosios salės I pastato aukšte. Ten puikiai tilpo aparatūra kino filmo demonstravimui, kėdės žiūrovams. Pasibaigus kino filmui, projekto „Gyvenimo spalvos“ dalyviai bendravo prie puodelio arbatos. Projektą finansuoja Europos socialinio fondo agentūra ir Kėdainių rajono savivaldybė, įgyvendina Kėdainių kultūros centras.

Kino filmo „Importinis jaunikis“ (režisierius Simonas Aškelavičius) trumpas aprašymas:

Gražuolė Kotryna (Gabrielė Martirosian) grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju prancūzu Fransua (Filipe Gabrielis). Tačiau konservatyvių pažiūrų merginos tėvas, vietinio daržovių verslo savininkas Cibulskis (Mindaugas Capas), išsiuntęs dukrą į mokslus Prancūzijoje tikrai nesitikėjo, kad jos išrinktasis širdies chirurgas – visai ne Europos karališkosios giminės aristokratas, o egzotiškos išvaizdos ir karšto kraujo jaunuolis. Santūriam lietuviui nesuprantamos nei Fransua per kraštus trykštančios emocijos, nei jo būdas, nei šukuosena – žentą jis įsivaizdavo visai ne taip!

Šoko ištiktas tėvas įvairiais būdais stengiasi atkalbėti dukrą nuo lemtingojo „taip“, o vestuvių dienai nenumaldomai artėjant, daugėja ir įvairiausių nesusipratimų bei keistų sutapimų.

Juokingų situacijų kupina režisieriaus Simono Aškelavičiaus komedija apie ne visai tipinę mūsų kraštuose situaciją lietuviškus kino ekranus pasiekė 2020 metų žiemą.