Projektas „Gyvenimo spalvos“. Kino filmo „Ir visi jų vyrai“ peržiūra

Projektas „Gyvenimo spalvos“. Kino filmo „Ir visi jų vyrai“ peržiūra

Renginio pradžia:
2020 rugpjūčio 18 d.

Aprašymas

Rugpjūčio 18 d. Kėdainių kultūros centre vyko viena iš ESFA ir Kėdainių rajono savivaldybės finansuojamo projekto „Gyvenimo spalvos“ veiklų, kino filmo po atviru dangumi peržiūra. Buvo rodomas lietuviškas kino filmas „Ir visi jų vyrai“ (režisierius Donatas Ulvydas). Kėdainių kultūros centro vidiniame kieme buvo pastatyta aparatūra kino filmui demonstruoti, sustatytos kėdės žiūrovams. Projekto dalyviai užkandžius valgė Kėdainių kultūros centro terasoje. Pasibaigus kino filmui, projekto „Gyvenimo spalvos“ dalyviai džiaugėsi galimybe žiūrėti kino filmą po atviru dangumi. Projektą įgyvendina Kėdainių kultūros centras.

Kino filmo „Ir visi jų vyrai“ (režisierius Donatas Ulvydas) trumpas aprašymas:

Režisierius Donatas Ulvydas imasi amžinos kaip pasaulis temos – moterų ir vyrų santykių. Filmo centre – trys stiprios asmenybės su savo požiūriu, idealais, baimėmis ir svajonėmis. Trys moterys, kurios ieško, klysta, pyksta, džiaugiasi, liūdi ir, žinoma, myli. Myli savo gyvenimo vyrus, nors kartais atrodo, kad be jų viskas būtų kur kas paprasčiau.

Ingos Jankauskaitės vaidinama Jurga – sėkminga psichoterapeutė, kurios šeimyniniame gyvenime – ne pats geriausias laikotarpis. Šokiruota netikėtų pokyčių, moteris išgyvena kiekvienam puikiai pažįstamus jausmus – neigimą, pyktį, liūdesį. Kitų žmonių sielos žaizdas gydanti Jurga dabar turės pasigilinti ir į savo jausmus norėdama iš naujo surasti savo gyvenimo prasmę ir džiaugsmą.

Norėdama morališkai palaikyti dukrą, į svečius atvyksta Jurgos motina Vilma (po gana ilgos pertraukos didžiajame ekrane visomis savo talento spalvomis vėl sušvintanti Kristina Kazlauskaitė). Nuo pat jaunystės gyvenusi pagal savo nusistatytas taisykles, Vilma ir toliau pilnomis rieškučiomis semia gyvenimo malonumus. Naujausias jos planas – parašyti memuarus. Viena pagrindinių temų juose, be abejo, būtų vyrai, Vilmos gyvenime niekad pernelyg neužsilaikydavę. Šiuo klausimu Jurga, kurios didžiausia vertybė visuomet buvo šeima, motinos niekada nesuprato.

Širdies reikalus sprendžia ir Jurgos dvidešimtmetė duktė Laura (aktorė Aušra Giedraitytė). Jos vaikinui Jokūbui pasiūlius kartu gyventi, Laura supanikuoja ir parbėga į saugų mamos prieglobstį. Tačiau ten jos jau laukia velnių prišveitusi močiutė, kuri tikrai nepraleis progos pamokyti anūkės gyvenimo tiesų.