Projektas „Gyvenimo spalvos“. Kino filmo „Olegas“ peržiūra

Renginio pradžia:
2020 rugsėjo 02 d.

Aprašymas

Kino filmo po atviru dangumi peržiūra vyko Kėdainių kultūros centre rugsėjo 2 d. Buvo rodomas lietuviškas kino filmas „Olegas“ (režisierius Juris Kursietis). Kėdainių kultūros centro vidiniame kieme buvo pastatyta aparatūra kino filmui demonstruoti, sustatytos kėdės žiūrovams. Pasibaigus kino filmui, projekto „Gyvenimo spalvos“ dalyviai dalinosi įspūdžiai apie kino filmą, bendravo, gėrė arbatą. Projektą finansuoja Europos socialinio fondo agentūra ir Kėdainių rajono savivaldybė, įgyvendina Kėdainių kultūros centras.

Kino filmo „Olegas“ (režisierius Juris Kursietis) trumpas aprašymas:

Pagal tikrą istoriją sukurtoje dramoje emigrantas Olegas (Valentinas Novopolskis) Briuselio priemiestyje nelegaliai dirba mėsininku. Jis puikiai išmano savo amatą, tačiau po vieno nelaimingo atsitikimo yra atleidžiamas. Darbą ir stogą virš galvos Olegui pasiūlo geranoriškai nusiteikęs lenkas Andrzejus (Davidas Ogrodnikas). Apsigyvenęs su panašaus likimo žmonėmis, Olegas supranta, kad pagalba buvo tik masalas. Vyras tampa kriminalinio pasaulio ir savo praeities įkaitu.

Olegas – įtempto siužeto emigracijos drama kiekvienam, kurį palietė draugų ar artimųjų išvykimas. Filmo premjera įvyko Kanų kino festivalyje.