PROmetėjas. Indrės Puišytės-Šidlauskienės šiuolaikinio šokio rezidencija „Prabylantys kūnai“

PROmetėjas. Indrės Puišytės-Šidlauskienės šiuolaikinio šokio rezidencija „Prabylantys kūnai“

Renginio pradžia:
2022 birželio 08 d.
Renginio pabaiga:
2022 birželio 11 d.

Aprašymas

Šiuolaikinį šokį skleidžiantis „PROmetėjas“ sugrįžta Į Kauno regioną. Visą birželio mėnesį dvylikoje vietovių viešės aukščiausius apdovanojimus pelnę ir vietovėse dar nerodyti spektakliai, pasinerti į kūrybinius procesus bendruomenes kvies menininkų rezidencijos, o po nedidelio vasaros atokvėpio, rugsėjį, programa vėl tęsis.

Šiemet Kėdainių kultūros centras taip pat dalyvauja projekte „PROmetėjas“. Kėdainių kultūros centre birželio 3, 8, 9 ir 10 dienomis nuo 17 val. iki 19 val. vyks Indrės Puišytės-Šidlauskienės šiuolaikinio šokio rezidencija „Prabylantys kūnai“, kūrinio pristatymas Kėdainių visuomenei vyks birželio 11 d. 12 val.

Tai performatyvus įvykis, tiesiogiai įtraukiantis Kėdainių miesto istoriją, jaunuosius ir profesionalius menininkus, kėdainiečius, svečius. Supažindinantis su miesto atmintimi ir istorija, per šokį.

Pasaulis vienodėja ir mes dažnai pasiklystame tarp to „kas aš esu“ ir „kuo noriu būti“. Mūsų istorijos, šaknų įprasminimas ir įgalinimas padeda geriau suvokti, apsibrėžti savo tapatybę. Su laiku kinta viskas: erdvė, tekstūra, žmogus, tad norisi stabtelėti ir įprasminti tai bent akimirkai.  Rezidencijos kūrybinių laboratorijų metu drauge su jaunaisiais Kėdainių miesto šokėjais, tyrinėsime istorinius faktus, kūną, juos sujungiant kursime šokio vyksmą įgalinantį žiūrovą pasirinktos miesto erdvės istoriją patirti per judesį.