Šokantis ežeras | išskirtinis baleto spektaklis (LT, FR, IT)

Šokantis ežeras | išskirtinis baleto spektaklis (LT, FR, IT)

Renginio pradžia:
2024 birželio 16 d. 18:00
Bilieto kaina:
Nemokamas
Renginio vieta:
Kėdainių miesto parke

Aprašymas

Classic Art projektas startavo 2018 metais su ambicingais tikslais apvažiuoti kuo daugiau nedidelių Lietuvos miestų. Viešėdama Kėdainių mieste baleto trupė savo žiūrovams pristatys ištraukas iš pačių garsiausių klasikinio šokio spektaklių, tokių kaip „Miegančioji gražuolė“, „Korsaras“, „Romeo ir Džiuljeta“ ir kt.

Šokėjai žiūrovams yra paruošę tikrą desertą su pačiais gražiausiais klasikiniais kostiumais. Scenoje išvysite išlavintus kūnus, ne tik iš Lietuvos, bet taip pat svečius iš Prancūzijos ir Italijos. Kartu bus galima pasimėgauti ištraukomis iš klasikinių spektaklių, bet taip pat bus galimybė išvysti kelis modernius, neoklasicistinius pasirodymus / miniatiūras.

Renginio žiūrovai taip pat turės progą pamatyti išskirtinį BALETAS JUMS studijos moksleivių pasirodymą. Tai pirmieji vaikų žingsniai scenoje prieš žiūrovą tad visi raginami būti atlaidūs klaidoms ir palaikyti moksleivius karščiausiomis ovacijomis!

Didžiausias dėmesys – žiūrovų emocijoms, nes tai yra pagrindinė solistų varomoji jėga, todėl po pasirodymo žiūrovai raginami nesidrovėti, prieiti, pasidaryti asmenukę, padėkoti ar išsakyti nuoširdžių komplimentų!

Spektaklyje šoka:

Olga Konošenko
Marija Kastorina Gulbinaitė
Romas Ceizaris
Viltė Lauciūtė
Ignas Armalis
Lorenzo Epifani (IT)
Marine Pontarlier (FR)
Julija Armalienė
Jonas B. Kertenis

Renginį globoja Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis

Susitikime Kėdainių miesto parke birželio 16 d.
Tegyvuoja baletas!