Spektaklis „Troškimų ir svajonių medis“

Renginio pradžia:
2019 rugsėjo 25 d. 18:00
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje
Renginio adresas:
Parko g. 6, Vilainiai

Aprašymas

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje bus rodomas Draugystės teatro LITIBERIJA spektaklis „Troškimų ir svajonių medis“ (autorius ir režisierius Lietuvoje gyvenantis režisierius kartvelas Levan Sepashvili, režisieriaus asistentė – Hana Šumilaitė, dailininkas – Merab Tamarashvili, muzikinis apapavidalinimas – Levan Sepashvili).

Bilieto kaina – 5 Eur (perkant bilietus iš anksto), 6 Eur (perkant bilietus renginio dieną)
Bilietai parduodami Vilainių skyriuje darbo dienomis 9–12 val. ir 13–17 val. tel. 8 686 69 804

Spektaklio tema, tremtis, sudaužyti žmonių likimai, toli nuo savų namų, šaltoje Sibiro žemėje. Spektaklyje pasakojama apie sudėtingas XX a. vidurio istorijos peripetijas, į kurias pateko tiek lietuvių, tiek ir kartvelų tautos. Tremtys į Sibirą, skaudžios patirtys – tai vienodai suprantama abiem tautoms, kurios, sugebėjusios tai išgyventi, iš naujo suvokė, kas yra draugystė, meilė, ištikimybė. Spektaklyje susipynė kartvelų ir lietuvių šeimų likimai.

Spektaklyje vaidina: Raimondas Šilanskas, Aleksandras Karpavičius, Tomas Ratautas, Rolandas Straševičius, Jolanta Gostautienė, Danguolė Kasparienė, Ugnė Gecevičiūtė, Paulina Tumelytė, Davit Kldiashvili, Leila Sepashvili.