Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčiai – 230. Akordeonisto Romo Morkūno koncertas

Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčiai – 230. Akordeonisto Romo Morkūno koncertas

Renginio pradžia:
2021 rugpjūčio 22 d. 13:00
Renginio vieta:
Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje

Aprašymas

Pirmoji bažnyčia Surviliškyje buvo pastatyta tarp 1592 m. ir 1597 m. Yra žinoma, kad čia veikė parapinė mokykla. 1791 metais klebonas kun. Juozapas Zibartas su parapijiečiais pastatė naują medinę Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčią, kuri 1863–1891 metais ji buvo remontuojama.

Jau treti metai Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje, Šv. Roko atlaidų dieną, po Šv. mišių skamba profesionalaus meno žanro atlikėjų kūriniai.

Minint Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčios 230 metų sukaktį. Po Šv. Roko atlaidų mišių, Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje akordeonistas Romas Morkūnas atliko koncertinę programą „Profesionali akordeono muzika“. 

Romas Morkūnas, profesionalus akordeonistas, aktyviai dalyvauja Lietuvos akordeonistų koncertiniame gyvenime, tarptautiniuose festivaliuose, seminaruose, meistriškumo pamokose. Kaip solistas grojo su Šiaulių miesto bei Kauno Vytauto Didžiojo Universiteto kameriniais orkestrais, koncertuoja solo ir įvairių ansamblių sudėtyse su žinomais Lietuvos atlikėjais. Romas Morkūnas respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas. Už aktyvumą, kūrybingumą ir pasiektus svarius laimėjimus tarptautiniuose konkursuose apdovanotas Ministro Pirmininko bei Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais.

Koncerto programoje skambėjo Micheael Buble, Sting, Norah Jones, Elton John, Louis Amstrong, Frank Sinatra, Edith Piaf, Joe Dassin ir daugelio kitų žinomų atlikėjų populiariausias dainas. Atlikėjo repertuare gausu prancūziškų ir itališkų melodijų, pramoginės bei lengvos džiazo muzikos.