Susitikimų ciklas „(Ne)pirmas kartas Kėdainiuose“

Susitikimų ciklas „(Ne)pirmas kartas Kėdainiuose“

Renginio pradžia:
2023 rugsėjo 21 d. 18:00
Renginio pabaiga:
2023 lapkričio 11 d.
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centras

Aprašymas

SUSITIKIMŲ TVARKARAŠTIS

Rugsėjo 21 d. 18 val. vyks susitikimas su kino ir teatro aktoriumi, režisieriumi Albinu Kėleriu. Aktorius suvaidins trumpą etiudą, dalinsis prisiminais apie darbą teatre ir kine, bendraus su žiūrovais.

Spalio 8 d. 14 val. vyks susitikimas su Rokiškio kultūros centro Priemiesčio padalinio Bajoruose lėlių teatru „Čiz“, vadovė Nijolė Čirūnienė, spektaklio pristatymas.

Spalio 21 d. 14 val. vyks susitikimas su muzikantu, kapelos „Sadūnai“ lyderiu Gintaru Andrijausku. Jis atliks koncertinę programą grojant su mandolina, pristatys šį instrumentą, dalinsis prisiminais iš koncertų ir jų užkulisių, bendraus su žiūrovais.

Spalio 28 d. 14 val. vyks susitikimas su Biržų krašto tautodailininkų draugijos nariais, pirmininkas Kęstutis Preidžius. Tautodailininkai diskutuos su lankytojais apie kūrybą, pristatys draugijos eksponuojamą parodą. Parodoje bus eksponuojamos skulptūros iš medžio, metalo, karpiniai, tapyba, grafika.

Lapkričio 4 d. 14 val. vyks susitikimas su Utenos krašto tautodailininke Odeta Tumėnaitė-Bražėniene ir ir dukra Adele Bražėnaite-Gančiere. Jų bendros lino ir medžio raižinių parodos „Linkėjimai iš Aukštaitijos“, autorinių knygų pristatymas ir supažindinimas su lino ir medžio raižinių kūrybos procesu, menininkės bendraus su parodos lankytojais.

Lapkričio 11 d. 14 val. vyks susitikimas su Kupiškio kultūros centro tradicinių muzikos instrumentų ansambliu „Kupiškio krošto muzikontai“, vadovė Alma Pustovaitienė. Kolektyvas pristatys koncertinę programą, papasakos apie tradicinius instrumentus, leis juos iš arti apžiūrėti žiūrovams, diskutuos apie tradicinio muzikavimo ypatumus, dalinsis prisimimais iš koncertų, papasakos ansamblio sukūrimo istoriją.

Renginiai vyks Kėdainių kultūros centre.

Projektą finansuoja: Kėdainių rajono savivaldybė
Rengia: Kėdainių kultūros centras