Šventinis sportininkų apdovanojimų vakaras

Šventinis sportininkų apdovanojimų vakaras

Renginio pradžia:
2019 gruodžio 18 d.
Renginio pabaiga:
2019 gruodžio 18 d.
Renginio vieta:
Kėdainių kultūros centras
Renginio adresas:
Basanavičiaus g. 24, Kėdainiai

Aprašymas

Gruodžio 18 d. Kėdainių kultūros centre vyko šventinis sportininkų apdovanojimų vakaras. Buvo apdovanotas gausus būrys Kėdainių sporto klubų: bokso, dviračių sporto, dziudo, futbolo (Kėdainių FK „Nevėžis“ jaunieji futbolininkai, Lietuvos U-17, U- 19, U-21 futbolo rinktinių nariai, Kėdainių r. Vilainių seniūnijos futbolo rinktinė, Kėdainių ,,Nevėžio“ veteranų futbolo klubas, futbolo klubo „Kėdainiai“ futbolininkai), krepšinio (krepšinio veteranų komanda „Kėdainiai“ (40+), Kėdainių sporto centro U-16 vaikinų krepšinio komanda, lengvosios atletikos, žmonių su fizine negalia, plaukimo, autoralio, sportinių šokių, sportinės žūklės, šachmatų, teniso, turizmo sportų šakų atstovai. Tai sportininkai ir sportininkės bei jų treneriai, kurie pelnė garbingus apdovanojimus šalies ir tarptautiniuose sporto renginiuose.

Buvo pagerbti ir jaunieji sportininkai. Tai lengvosios atletikos, bokso, dziudo, plaukimo ir kitų šakų jaunieji sportininkai.  Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija  džiaugiasi dviem kyokushin karate moksleivių taurės varžybų nugalėtojomis, Akademijos gimnazija turizmo  čempionatų laimėtojais,  Krakių gimnazija turi stiprių lengvosios atletikos atstovų, LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazija didžiuojasi net kelių sporto šakų sportininkais, tarp jų Lietuvos karate kyokushin čempionato kata rungties ir tarptautinio dziudo turnyro prizininkės. Gerų sportininkų užaugo ir Kėdainių Šviesiojoje bei Šėtos gimnazijose, o Kėdainių „Ryto“ progimnazija pasižymi ne tik Lietuvos kyokushin karate sportininkais, bet ir stipriais šachmatininkais.

Šventėje buvo pagerbti ne tik individualūs sportininkai ir jų treneriai bei mokytojai, bet ir komandos, t. y. buvo apdovanotos Kėdainių rajono savivaldybės 2018–2019 m. mokinių komandos, iškovojusios prizines vietas sportinėse varžybose. Iš viso komandose dalyvavo 76 mokiniai.

Buvo pagerbta Kėdainių „Atžalyno“ gimnazija (Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių kroso estafečių varžybos), Kėdainių r. Josvainių gimnazija (Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato berniukų varžybos, Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato merginų varžybos, Lietuvos mokinių žaidynių lengvosios atletikos keturkovės finalinės varžybos), Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija (Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos, kroso estafetės), Kėdainių r. Šėtos gimnazija (Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių lengvosios atletikos finalinės varžybos), Kėdainių „Ryto“ progimnazija (Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinės varžybos, Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos trikovės finalinės varžybos).

Sveikinimo kalbą sakė ir apdovanojimus teikė Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis ir Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius. Apdovanojimus vedė Vytautas Mikaitis.