Vaikų vasaros stovykla „Mes norime kurti“

Renginio pradžia:
2021 liepos 28 d.

Aprašymas

Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriuje liepos 28–30 d., rugpjūčio 2–7 d. vyko vaikų vasaros stovykla „Mes norime kurti“. Programos  „Mes norime kurti“ metu išmokome bendrauti ir draugiškai dirbti grupelėse. Dalyviai piešė spalvotu smėliu, gamino iš mezgimo siūlų gėlytes, naudodami odos atraižas komandose kūrė paveikslus, pynė odines apyrankes. Prisiminė  piešimo techniką ant drobės ir patys piešė, spalvino, kūrė drobines servetėles, žaidė, sportavo, dainavo, šoko, bendravo.
Stovyklos atidarymo dieną vaikai susipažino su stovyklos programa, nupiešė stovyklos pavadinimą, sukūrė stovyklos taisykles ir prisiminė stovyklos himną. Kiekvieną rytą pradėdavome muzikine mankšta ir pasisveikinimu. Kadangi 2021 m. paskelbti poeto Vytauto Mačernio metais, tai rytais vaikai skaitė V. Mačernio poeziją; vyko renginys „Literatūriniai skaitiniai su Vytautu Mačerniu“. Vykdėme įvairias sportines estafetes. Arbatos pertraukėlių metu mokėmės patys serviruoti stalą, susitepti sumuštinį. Parengėme piešinių su smėliu, paveikslų su oda  „Stovyklos prisiminimas“ ir piešinių ant drobės parodą Nociūnų bendruomenei. Piešėme guašu, spalvinome kreidelėmis, spalvotais pieštukais. Liepos 30 d. visi išvykome į Molėtus (savo lėšomis), kur aplankėme „Dubingių žirgyną“, Alantos dvarą, užlipome į Dubingių piliakalnį, maudėmės Asvejos ežere.
Parengėme ir kaimo bendruomenei pristatėme koncertinę programą „Mes linksmuoliai ir išdykę“. Įgyvendinti visi programos numatyti tikslai ir uždaviniai.