Vaikų vasaros užimtumo programa „Smagūs atradimai“.

Vaikų vasaros užimtumo programa „Smagūs atradimai“.

Renginio pradžia:
2022 liepos 26 d.
Renginio pabaiga:
2022 rugpjūčio 06 d.

Aprašymas

Liepos 26-29 d. – rugpjūčio 2-6 d. 9 dienas Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus salėje vyko vaikų vasaros užimtumo programa „Smagūs atradimai“. Programoje dalyvavo 42 vaikai iš Nociūnų, Slikių, Saviečių, Pėdžių, Labūnavos, Juodkiškio kaimų, Kėdainių rajono bei Kėdainių miesto. Smagiai ir kūrybingai praleistos visos stovyklos dienos. Be, jau programoje numatytų veiklų, edukacinių užsiėmimų „Piešimas spalvotu smėliu“, „Ekologiškas plastilinas-modelinas“, „Tapymas ant drobės“ , edukacinės veiklos „Literatūriniai pusryčiai“ bei kūrybinio – patyriminio užsiėmimo „Mandalos“ (ant drobės ir popieriaus) ir sporto dienos turėjome ir papildomų veiklų, kurias finansavo patys vaikų tėveliai. Tai džiaugsmo ir gerų emocijų suteikė edukacija „Mokslinis šou. Atradėjas“ iš Kauno, kur edukacijos metu buvo rodoma, kaip užsidegti ugnį ant rankos, kaip galima valgyti kukurūzus, kad iš burnos eitu garai, kaip labai greitai pasigaminti valgomus, ledus, kaip užšaldyti balioną ir t.t. Taip pat į stovykla atvyko karamelinių saldainių karalienė, tai ponia Diana iš Kauno, kuri visus pamokė, kaip pasigaminti saldainius ledinukus. Oi, kokia saldi edukacija. Pasijutome visi virtuvės šefais ir pasigaminome kiekvienas po du saldainius- ledinukus. Labai smagi ir be galo žaisminga diena buvo, kaip į svečius atvyko Burbulų dėdė. Kiek visko daug, kiek burbulų ir šou atliko Burbulų dėdė.
Kaip ir kiekvienais metais, suorganizuota ir išvyka su stovyklautojais ir jų tėveliais. Šiais metais vykome į Molėtus, kur mus „Žalvario parke“ (Molėtų r. ) pasitiko šios parko šeimininkai. Tai buvo – įdomu, gera, sportiška, šlapia, ekstremalu, baisoka ir juokinga. Likom kai kurie ir apdovanoti. Už ką? Ogi, vaikai stengėsi visas užduotys atlikti iki galo ir labai tiksliai. Štai ir medaliai ant kalų. Pasipramogavę, pasimaudę ir širdingai padėkoję parko komandai išvykome į Molėtuose įsikūrusį dar vieną lankytiną objektą – Technikos muziejų. Ir ten, ypač berniukams, kiek technikos, kiek emocijų. Na, mergaitės ir su malonumu išbandė pasukti vairą kai kurių automobilių, kurių savo dabartiniame gyvenime dar nebuvo mačiusios.
6 d. 17 val. vyko stovyklos „Smagūs atradimai“ uždarymo šventė. Sukurtų kūrybinių darbelių ir koncertinės programos „Jaunieji talentai“ pristatymas Nociūnų kaimo bendruomenei
Programos organizatorius Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyrius
Programą finansavo Kėdainių rajono savivaldybė