Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Auksaspalvis ruduo ne tik brandos ir susikaupimo metas, tai metas, kai ilgėjant vakarams vis labiau branginama draugystė. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga kviečiame susitikti, pasiklausyti geros muzikos, pažiūrėti nuotaikingo spektaklio ir pabendrauti.

Kėdainių kultūros centre spalio 1 d. 16 val. Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną siūlome švęsti retro ritmu kartu su visiems gerai žinoma teatro ir kino aktore Nijole Narmontaite ir Kauno muzikos ansambliu „Ainiai“. Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ retro stiliaus programa „Retro-Metro“ kviečia pasivaikščioti po Lietuvos tarpukarį. Programoje – ne tik Nepriklausomos Lietuvos pramoginiai simboliai – dainos „Lietuvaitė“, „Sudie sudie“, „Su armonika į Braziliją“, „Spaudos baliaus valsas“, kitų kompozitorių ir atlikėjų dainos skambančios retro ritmu, bet ir trumpos, šmaikščios interliudijos apie skambėjusią tarpukario muziką, aktualijas ir madas, žmones bei jų linksmus nutikimus. To meto šlageriai yra nepakeičiami, keliantys ūpą bei kviečiantys didžiuotis mūsų praeities kultūriniais lobiais.

Spalio 1 d. 16 val. Užupės kaime visi senjorai kviečiami į vakarą „Laimingos širdys nesensta niekad“.

Kėdainių kultūros centro Pelėdnagių skyriuje spalio 1 d. 17 val. jūsų lauks linksmos dainos, kurias dovanoja Josvainių kultūros centro mišrus vokalinis ansamblis „Josva“ ir nuotaikingas Aristavos meno mėgėjų teatro pasirodymas..

Spalio 1 d. 18 val. Kėdainių kultūros centro Tiskūnų skyriuje jaukiame Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai skirtame koncerte dalyvaus Kęstutis Valionis ir Truskavos kultūros centro moterų vokalinio ansamblis „Verdenė“. Kviečiame ne tik pasiklausyti koncerto, bet ir pasivaišinti arbata, pabendrauti.

Kėdainių kultūros centro Labūnavos skyriuje spalio 4 d. 19 val. Kauno Kazio Binkio teatro komedija „Pasaulio pabaiga“. Šioje draminėje komedijoje kalbama apie tai, kad pasaulio pabaiga reikalinga žmogaus sielai atgimti, nes ji iki šiol, kaip ir visais laikais, klaidžioja tamsoje ir nežinioje. Dažnu atveju sakome ne visada tai, ką galvojame iš tikrųjų. O jeigu būtume priversti sakyti tiesą? Kokie mes esame, kai nusiimame kaukes? Nėra nieko juokingiau už menamą pasaulio pabaigą.

Tikimės, kad visi šie renginiai jus pradžiugins, suteiks malonių emocijų, o galbūt jus aplankys mieli jaunystės prisiminimai.

Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai skirti renginiai nemokami.

Informaciją sekite Kėdainių kultūros centro internetinėje svetainė www.kedainiukulturoscentras.lt ir facebook paskyroje.

Kartu švenčia Kėdainių rajono savivaldybė ir Kėdainių kultūros centras.

Kėdainių kultūros centro informacija