Styginių instrumentų dueto META DUO koncertas vyks KĖDAINIŲ KULTŪROS CENTRE!

DĖL NEPALANKIŲ ORO SĄLYGŲ KONCERTAS VYKS KĖDAINIŲ KULTŪROS CENTRE!

Marija Pranskutė (smuikas) ir Deividas Dumčius (violončelė) studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Rūtą Lipinaitytę ir doc. Edmundą Kulikauską. Yra daugelio tarptautinių konkursų laureatai, 2021 m. Marija Pranskutė J. Haifetz tarptautiniame smuikininkų konkurse buvo paskelbta geriausia smuikininke iš Lietuvos. Kaip solistai ir kitų ansamblių nariai, Marija ir Deividas koncertavo su garsiausiais pasaulio atlikėjais, David Geringas (violončelė), Mari Samuelsen (smuikas), Ole Edvard Antonsen (trimitas), Nigel Kennedy (smuikas). Koncertavo  daugelyje pasaulio šalių – Niujorke, Vašingtone, Los Andžele, Sankt Peterburge, Maskvoje, Londone, Vienoje, Kijeve, Berlyne, Astanoje, Reikjavike, Hambruge, Leipcige ir kituose pasaulio miestuose.                        
Nuo 2018 m. Marija ir Deividas  yra fortepijoninio trio Meta nariai. Šis ansamblis yra laimėjęs aukščiausius apdovanojimus tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje, Švedijoje bei Rusijoje ir aktyviai koncertuoja festivaliuose ne tik Lietuvoje bet ir įvairiuose Europos miestuose.

Marijos Pranskutės (smuikas) ir Deivido Dumčiaus (violončelė) dueto koncertas Kėdainių miesto parke vyks gegužės 20 d. 18 val. kamerinės muzikos festivalio „Capriccio“ metu.