Vasaros stovykla „BendrAukime“

Vasaros stovykla „BendrAukime“

Vasaros stovykla „BendrAukime“

Projekto vadovė – Genovaitė Gustytė
Suma – 750 Eur
Įgyvendinimo data – liepos 2–6 d.
Įgyvendinimo vieta – Kėdainių kultūros centras
Vasaros stovykla „BendrAukime“ (bendraudami aukime) skirta Kėdainių rajono vaikams ir jaunimui (8–16 m.) vasaros atostogų metu. Komunikuodami tarpusavyje dalyviai ugdysis gebėjimą išgirsti ir suprasti kitą, giliau pažinti save – tai praplės jų socializacijos galimybes. Didelį dėmesį tradiciškai skirsime etnokultūrai bei identiteto supratimo stiprinimui ir, žinoma, saviugdos kompetencijų gilinimui – edukacija „Spalvų terapija“ ir „Savęs pažinimas: iš kur kyla baimės ir kaip jas įveikti?“,  mokymai „Savęs pažinimo dirbtuvės“ ir „Saviraiškos mugė“; mokysis liaudies dainų ir liaudies šokių; 
Kartu su tėvais vyksime į Paberžę – 1863 m. sukilimo muziejų,  Paberžės sakralinio paveldo kompleksą; surengsime edukaciją „Dailės ir literatūros išraiškų sąsajos“ , skaitysime Tėvo Stanislovo verstus tekstus (R. M. Rilkė), juos aptarsime. 21 val. kartu su viso pasaulio lietuviais sugiedosime „Tautišką giesmę“.
Programa suteiks galimybę pažinti, reflektuoti, analizuoti, ieškoti pozityvių sprendimų ir naujų raiškos galimybių; dalyviai  įgis įvairių kompetencijų: asmeninių, socialinių, iniciatyvumo bei kūrybiškumo, komunikavimo ir dalykinių, tai įgalins teigiamą visavertės asmenybės pokyčių formavimą.

Registruotis tel. 8 612 65321, el. p. kkcpavaduotoja@gmail.com 

 

Programą finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė

Programą vykdo Kėdainių kultūros centras