Kėdainių kultūros centre, 2018 11 23 - 10:00

Bilieto kaina – 3 Eur

Trukmė – 45 min.

10 VAL. SPEKTAKLIO BILIETAI PARDUOTI!

12 VAL. PAPILDOMO SPEKTAKLIO BILIETUS GALITE ĮSIGYTI KĖDAINIŲ KULTŪROS CENTRO KASOJE!

Bilietus galėsite įsigyti Kėdainių kultūros centro kasoje. Pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais – nuo 12 iki 17 val., dvi valandas prieš kiekvieną mokamą renginį. 
Kasos tel.: (8 347) 52 978, 8 615 43 296

Ar norėtumėt sužinoti, kaip lėlių teatre gimsta pasaka? Tuomet klausykite: pasakų dirbtuvėlėje ant ilgo siūlo suveriama pasakos istorija, nupaišomi pasakos personažai, šilkiniais siūleliais išsiuvinėjama muzika, atmatuojamas gabalas scenografijos ir galiausia dideliais dygsniais pasaka susiuvama. O susiūta pasakėlė keliauja į lėlių teatro sceną. Aplankykite Peliuką jo jaukioje dirbtuvėlėje ir kartu sukurkite pasaką. Padūkelis Peliukas laukia jūsų visų!

Mintį, parodyti teatrą vaikams iš, paprastai, jiems nematomos pusės, spektaklio režisierė Gintarė Radvilavičiūtė, dirbanti Klaipėdos lėlių teatre,  atsivežė iš  šiame teatre kiekvieną vasarą rengiamos „Karakumų Asilėlio teatro“ stovykos. „Patirtis rodo, kad galimybė pamatyti,  kaip gimsta spektaklis ir  patiems  tapti jo kūrėjais, suteikia daugybę gerų emocijų, skatina kūrybiškumą, išlaisvina fantaziją, todėl jau išbandytą idėją nutariau pritaikyti ir Kauno lėlių teatre,“ – pasakojo režisierė.

Po edukacinio spektaklio pristatoma lėlių parodos ekspozicija, supažindinama su įvariomis lėlėmis, demonstruojama jų valdymo būdai.

Istorijos sumanytoja ir režisierė – Gintarė Radvilavičiūtė

Kūrybinė dirbtuvėlių komanda: Liza, Aktorė, Padūkelis Peliukas, Dailininkė, Antytės Rozalija ir Emilija, Gaidžiukas, Katinas Simkinas, Klouniukas

Jai talkina: Elena Žekienė, Jolita Ross /Audronė Grėbliauskienė