Projektas „Susitikimai su klasika“ | Edukacinė-patyriminė veikla „Nuo Bacho iki Bethoveno“

Projektas „Susitikimai su klasika“ | Edukacinė-patyriminė veikla „Nuo Bacho iki Bethoveno“

Renginio pradžia:
2023 birželio 02 d. 12:00
Renginio vieta:
Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėje mokykloje

Aprašymas

Kėdainių kultūros centro Surviliškio skyrius vykdo kultūros projektą „Susitikimai su klasika“, kurį finansavo Kėdainių rajono savivaldybė.
Projekto tikslas: įtraukti kuo daugiau žmonių į kultūrines veiklas, priartinant kultūros paslaugas prie žmogaus, stiprinant kultūros, ugdymo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų glaudesnį bendradarbiavimą.

Projekto renginiai vyks įvairiose vietose: Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėje mokykloje, M. Daukšos viešosios bibliotekos Surviliškio padalinyje, asociacijos Surviliškio bendruomenės ir Surviliškio skyriaus patalpose bei Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčioje.
Projekto partneriai: Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla, Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Surviliškio padalinys ir asociacija „Surviliškio bendruomenė“.

Birželio 2 d. 12 val. vyko edukacinė-patyriminė veikla „Nuo Bacho iki Bethoveno“, skirta vaikams ir jaunimui. Tai pirmasis renginys iš projekto „Susitikimai su klasika“, kurį surengė projekto partneris Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla. Vykome į Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus bažnyčią, kur lektorė, Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos mokytoja Audronė Vizgirdienė, trumpai apžvelgė Bacho ir Bethoveno kūrybą, supažindino su to laikmečio populiariais instrumentais vargonais ir fisharmonija. Jaunimas galėjo patys realiai pamatyti, paliesti ir net išgirsti fisharmonijos skambesį. Edukaciją užbaigėme aptarimu, atsakant į pateiktus klausimus.